Прескочи до съдържание

Мексико


Евгения

Препоръчани мнения

Здравейте, търся самолетни билети за Мексико сити, двупосочен с престой около 20 дни. Няма значение по кое време на годината ще е, от съществено значение е единствено цената. Нямам претенции да летя до Лондон или Париж примерно с нискотарифна компания и от там да пътувам, стига, отново повтарям, билета да е евтин. Гъвкава съм като риба, стига да ударим под 500 евра. Ако трябва и без куфар ще пътувам. :) Но все пак Мексико не е модната столица, тъй че малко багаж няма да навреди. За разплащане разполагам с Мастъркард, но ако има бонуси мога да намеря и друга. 

Редактирано от Евгения
Връзка към мнение

заповядай,

https://www.esky.com/deals/24637/MAD-CUN-AC?partner_id=F4FDEALSCOM

 

не е до Мексико сити до Канкун е...

И трябва канадска виза :)

 

П.С. Постоянно излизат под 500 € някъде от Европа. Това крайната ти цена с всичко ли е или вътрешните полети в Европа са отделно ?

Връзка към мнение

В общия случай търсиш полети от Западна Европа, като до там взимаш допълнителен билет. Южна Америка работи по този начин от България. Може би и Истанбул да се пробва. Пускали сме тук промоции за Мексико чат-пат, мисля че около 500€ пълна цена е ок. 

 

esky, поне българското им подразделение, добавя ужасно високи такси

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нека да уточня. Целта ми не е почивка. Заедно с вътрешен полет до столицата ще ме разбие от път. Същото е и с изваждането на скъпи визи за места, които няма да посетя. Времето от две седмици за стандартния престой ми е малко. Моята идея също е за излитане от някъде от Европа с евтин полет. Като четох тук видях оферти за изминалия май от Нюкясъл оферти до Канкун за 250 евра. Такава сума би оправдала тази заобикалка и допълнителен вътрешен полет. Просто не знам къде да търся такива промоции. И все си мисля че като мине високия сезон до Канкун може да паднат цените.

Връзка към мнение

Ами по принцип по-евтини са ваканционните полети до Канкун, не до Мексико Сити. Т.е. ако искаш по-евтино ще имаш полет до Европа, оттам до Канкун (директен или с прекачване) и после Мексико Сити.

Другия вариант е да дебнеш за грешка.

Виж тук как да търсиш промоции и грешки

Връзка към мнение

Ето една изгодна оферта от Брюксел.

дати: 16.05 - 30.05 през liligo.it -> volagratis цена 376€

 

attachicon.gif20.png

Чудничко: Брюксел-Мадрид, Мадрид-Маями, Маями-Канкун, като добавим София-Брюксел и Канкун-Мексико сити околосветското ми е готово.... Освен това цената я дава 411 евра до Канкун, а 380 до Панама. Добри цени, но или трябва да вадя канадска или американска виза, а това далеч не е добре.

Ами по принцип по-евтини са ваканционните полети до Канкун, не до Мексико Сити. Т.е. ако искаш по-евтино ще имаш полет до Европа, оттам до Канкун (директен или с прекачване) и после Мексико Сити.

Другия вариант е да дебнеш за грешка.

Виж тук как да търсиш промоции и грешки

Това е за вишисти :) аз тотално не се оправям :)

Връзка към мнение

Трудна е комбинацията между удобство и добра цена. Почти винаги е или едното, или другото. Преди 3 месеца имаше Италия-LHR/MAD-MEX за 260-280 евро, но от тогава не мисля, че е излизало нещо добро. 

Връзка към мнение

... Добри цени, но или трябва да вадя канадска или американска виза, а това далеч не е добре. ...

Ето още един полет, за който не е нужна нито канадска, нито американска виза. Датите са същите, както и сайта за резервация. Полета е на Iberia Брюксел - Мадрид - Мексико.post-145-0-72639400-1476209152_thumb.png

Редактирано от Костов
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Трудна е комбинацията между удобство и добра цена. Почти винаги е или едното, или другото. Преди 3 месеца имаше Италия-LHR/MAD-MEX за 260-280 евро, но от тогава не мисля, че е излизало нещо добро. 

Това много ми допада......... ето нещо такова трябва да намеря :)

Ето още един полет, за който не е нужна нито канадска, нито американска виза. Датите са същите, както и сайта за резервация. Полета е на Iberia Брюксел - Мадрид - Мексико.attachicon.gif21.png

това през румбо ли е?

Връзка към мнение

...

това през румбо ли е?

http://www.liligo.it/#/air/resultsтикчето да си остане на volagratis. Цената излиза на volagratis, плащане с maestro. В сайта на iberia цената е 428.33€

Връзка към мнение

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/non-stop-flights-from-the-uk-to-cancun-from-only-249/

 

UK to Cancun £249 - при този евтин паунд, си е направо без пари.

Връзка към мнение

https://www.kayak.it/flights/FCO-MEX/2017-04-12/2017-04-26

 

Честито. Пробвах доста дати и винаги ми излизат около 300 евро. 

Нямаше ли проблем с плащането през сайта на  travelgenio?

Връзка към мнение

Специално в случая отстъпката е за плащане с Маестро или кредитна Виза. Имаше някакви уловки с Маестрото.

Връзка към мнение

Нямаше ли проблем с плащането през сайта на  travelgenio?

определено има някакъв проблем.

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/non-stop-flights-from-the-uk-to-cancun-from-only-249/

 

UK to Cancun £249 - при този евтин паунд, си е направо без пари.

само за две седмици и само този и следващия месец :(

Специално в случая отстъпката е за плащане с Маестро или кредитна Виза. Имаше някакви уловки с Маестрото.

С Визата няма отстъпка.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

София - Канкун €300, днес цял ден се подмята тази оферта.

Фиксирани дати 02.11-09.11 от Кьолн.

Има Уиз и Раян до Кьолн и обратно до София на 01.11 и 10.11 на символични цени и всичко се връзва на около €300

post-299-0-56556900-1477336890_thumb.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

София - Канкун €300, днес цял ден се подмята тази оферта.

Фиксирани дати 02.11-09.11 от Кьолн.

Има Уиз и Раян до Кьолн и обратно до София на 01.11 и 10.11 на символични цени и всичко се връзва на около €300

Доста добра оферта, но не ми влиза в работа. Целта ми е Мексико сити за около месец престой. Е, не пречи да се развея по Канкун за около седмица, но не е това целта на пътуването :)

Връзка към мнение

От Канкун до Мексико сити има много и евтини полети.

До Мексико сити рядко има такива оферти, почти всички са до Канкун.

Така е, но тези са с фиксирано връщане след около седмица, а и това е цената в едната посока

Редактирано от Евгения
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.