Прескочи до съдържание

Коста Рика


Препоръчани мнения

Търся билет от  MSO (Missoula, MT) до Коста Рика, без голямо значение кое летище е дестинация...

 

Дати--тръгване през уикенд, в Петък или Събота, на която и да е дата между 20 Януари и средата на Февруари, 2017. Връщане в неделя, в края на седмицата след отлитането. 

 

Засега намирам цени между $600-700 USD. Други що-годе близки летища са Spokane, WA, или Bozeman, MT. Ама до тях си е път...

Благодаря предварително за помощта!!  :good:  :friends:  :drinks:

Редактирано от sasho
Връзка към мнение

Виж дали, ако провериш някое голямо летище и полет до там няма да е по-добре. Например от Форт Лодърдейл цените са под 200 долара, предполагам може да се стигне до там за под 400. Ама не знам дали ще стане натъманяване. Просто сечението на авиокомпаниите, които обслужват Сан Хосе и Мисула е много малко, така като гледам монопол на United. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Идеята за Либерия помогна много!!  Има билети за $466 от Мизула до Либерия само с едно прекачване в Денвър!! 9 часа общо дотам.

 

Сега да намеря кола...

 

P.S Поли ми изпрати списък с оферти от NYC до Коста Рика, и така ме светна с идеята до Либерия.

Редактирано от sasho
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.