Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 46 минути , Zaro каза:

https://www.gslines.pt/en/homepage-gs-lines-international/

 

Има, разбира се. Няма остров, до който да няма. Но не е изцяло пътнически, а товарен с възможности и за пътници. Все пак плочките за баня надали ги карат със самолет.

Точно за GS Lines ставаше въпрос в блога, който пуснах

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами много правилно предполагате ейй веднага ме надушихте, ама все още нямаме кемпер за сега! Сериозно  се обмисля 😄 с кола ще е за сега. Смятаме лятото  да стигнем до Португалия, може и до Мароко да отскочим. Та ми се искаше да поработим и от Мадейра и да търся опция да натоварим колата заедно с домашните любимци разбира се 😄 Така че опция самолет не съществува в плановете ми.

Видях и аз варианта с товарния кораб, трябва да им драсна един имейл да ги питам цялата "фамилия" може ли да ни натоварят 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Като знам цените на фериботите до Канарите, хем има две линии, съм 99% сигурен, че няма да ти харесат изобщо. Реално са неизползваеми, ако не се преселваш или не си жител, за да имаш намаление.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , zvezda9001 каза:

Ами много правилно предполагате ейй веднага ме надушихте, ама все още нямаме кемпер за сега! Сериозно  се обмисля 😄 с кола ще е за сега. Смятаме лятото  да стигнем до Португалия, може и до Мароко да отскочим. Та ми се искаше да поработим и от Мадейра и да търся опция да натоварим колата заедно с домашните любимци разбира се 😄 Така че опция самолет не съществува в плановете ми.

Видях и аз варианта с товарния кораб, трябва да им драсна един имейл да ги питам цялата "фамилия" може ли да ни натоварят 😄

Домашен любимец да си🙃

Открихте нов интересен начин за вмъкване в ежедневието. Браво, успех и да разказваш🤗

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Alexander каза:

Като знам цените на фериботите до Канарите, хем има две линии, съм 99% сигурен, че няма да ти харесат изобщо. Реално са неизползваеми, ако не се преселваш или не си жител, за да имаш намаление.

Да и цената ми е важен фактор. Ще проуча все пак, като разбера кое как е ще пиша да се знае 🙂

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

Домашен любимец да си🙃

Открихте нов интересен начин за вмъкване в ежедневието. Браво, успех и да разказваш🤗

Охх какво да ти кажа, не ни свърта и мислим всякакви вариации. Като приключа с организациите за Индия и Лапландия. Ще отворя тема за лятото, че то ще имам сигурно и доста въпроси 🙂

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте ! През месец ноември 2023г. бях на круиз Канарски острови , с посещение на Мадейра. За съжаление преди качване програмата се промени и Мадейра отпадна , поради стачка в техния пристан. Бях си закупил предварително ДВА БИЛЕТА за фуникуляра- отиване и връщане от TELEFÉRICOS DA MADEIRA, S.A.  , онлайн от сайта на 12/11/2023г. с валидност до 12/11/2024г. на стойност 38Евро.
Тъй като отпадна спирка Мадейра, сега съм с 2 свободни билета за фуникуляра . Ако някой има желание за ги откупи от мен, за 30евро ще ги споделя с удоволствие, за да покрия част от покупката си!
Благодаря на отзовалия се !

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.