Прескочи до съдържание

Контакт с Customer Service във Великобритания (и други англоговорящи страни)


Гост

Препоръчани мнения

Здравейте.

 

Мнение на съфорумка ми напомни за това предложение, което щях да отправя преди време. 

 

Ако ви се наложи да контактувате по телефон с английски оператор - т.е. customer service във Великобритания (и други английско говорящи държави, но основно Англия визирам), можете да ме ангажирате да ви подам ръка. Понякога акцентите на операторите са ужасни и трудно се разбира човек с тях, дори да владее добре езика (моето ухо вече е хванало мазоли от различни акценти). Освен това да не подценяваме цената - може да ви струва доста скъпо, а с мен ще ви се размине с едно питие някога във времето, когато/ако се видим по белия свят :)

 

Аз и досега съм давала подкрепа, но не е било афиширано. Има притеснителни хора, обаче, които не са ми приятели и не би им хрумнало да ме безпокоят. С това съобщение им казвам да не се притесняват и да ме притесняват :). Стига да съм тук, с удоволствие ще помагам. 

 

Поздрави. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.