Прескочи до съдържание

Един човек, един мотор, една планина - Кавказ


Tonyco

Препоръчани мнения

В този пътепис ще ви разкажа за моето пътуване до Кавказ. Отдавна мечтаех да посетя тази величествена планина и сега беше момента да го направя. Не обичам да пътувам сам, но този път трябваше така да бъде. За мен беше ново не само това, но и спането на палатка, на диво край пътя в чужда държава :). Оказа се, че това е начина за пътуване, допадна ми много :). Отново съм се постарал да ви покажа максимално от това което видях и изпитах. Подготвил съм ви отново чудесни видео изживявания не ги пропускайте. По етапно ще публикувам дните когато съм готов. Приятно четене.

 


  • Харесвам 24
Връзка към мнение

Не бих го нарекъл конкуренция. По скоро съм взимал идеи от неговия пътепис по отношение на някой места през които минах. Примерно Каньона към Артвин и Местиа.  :)

Връзка към мнение

Не бих го нарекъл конкуренция. По скоро съм взимал идеи от неговия пътепис по отношение на някой места през които минах. Примерно Каньона към Артвин и Местиа.  :)

Имах предвид мотор + Грузия.

Супер, продължавай. Обожавам пътувания насаме със себе си.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тука си е и продължава да пише интересни пътеписи. Просто го търсете на правилното място, при мотористите :). Ето един скорошен: http://www.motoforum.bg/index.php/topic,100511.0.html

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ден 3 на вашите екрани :).

Еeee, ти си пропуснал най-интересните места по тая отсечка за да загубиш толкова време за Сталин! Аз като казвам че това мотористите от вятъра дето ги обдухва......   :good:

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Браво, благодаря за прекрасния пътепис! Особено ме изкефиха детайлите с различните тоалети :P Всъщност как се снимаше сам, самоснимачка?

Връзка към мнение

Браво.Много ми хареса,върна ме в отминали години!!

И защо не каза,че в куфарите на мотора има и традиционната грузинска шапка -папах?:-))

П.С Пътя м/у Самсун и Хопа(Батуми) съм го минавал с автобус(2005г) и пак имаше ремонти,отбивки,каране с километри в насрещното платно.Местните ми обясниха ,че имало в този район много свлачища(подобно на нашите около Варна) и никога нямало да се оправи положението!!

Връзка към мнение

Благодаря на всички за вниманието. Да наистина купих една такава шапка за малкия :). Даам пътя е живописен, но доста натоварващ и бавен.

Връзка към мнение

Браво изчетох всичко с голям кеф :) . Отново благодаря за страхотния пътепис . Пожелавам Ви още много сбъднати мечти. 

Връзка към мнение

Пак ще има Турция, живот и здраве до година, но със сина ми с кола. Може и нещо малко Германия и Амстердам, но ще видим пак с него. С мотора за сега нищо конкретно предвид обстоятелствата около мен, ще се импровизира както дойде :).

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.