Прескочи до съдържание

Къде е това място?


Sun4o

Препоръчани мнения

Малко лаишка снимка публикувам, че ми излезе на десктопа днес, но много ме впечатли мястото.

Някой да знае къде е?

post-1316-0-26732300-1478455607_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами ако потърсиш снимката в гугъл, най-доброто предположение е west bow street edinburgh. Не гарантирам, че е това, но сега пък ми се ходи в Единбург ;) . 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тази снимка ме подсети, че преди няколко години имаше вариант до Единбург с безплатни полети na Ryan от Пловдив до Хан и след това до Шотландия за 4 евро в посока - общо 8 евро + пътя до Пловдив, но се отказах в последният момент, защото не можах да намеря нормални нощувки за сам човек. След това ме беше малко яд естествено, но си го запазих на ум , да се реванширам някой ден :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тази снимка ме подсети, че преди няколко години имаше вариант до Единбург с безплатни полети na Ryan от Пловдив до Хан и след това до Шотландия за 4 евро в посока - общо 8 евро + пътя до Пловдив, но се отказах в последният момент, защото не можах да намеря нормални нощувки за сам човек. След това ме беше малко яд естествено, но си го запазих на ум , да се реванширам някой ден :)

 

Единбург е много скъп град (като Великобритания по принцип). Само хостел. Имаш отново шансове с полетите до Глазгоу :) 

Връзка към мнение

Има и сравнителни удобни варианти с прекачване в Лондон за по 50-60 евро двупосочно догодина. Ако се заформи магеланска сбирка в Единбург, твърдо съм За:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Две снимки и от нашия семеен албум от октомври месец т.г. Същата улица на обратно, от долу на горе, както казва Двуцветко. Много  красиво и интересно градоустройство през вековете назад.

post-2254-0-98026100-1478873770_thumb.jpg

post-2254-0-31141400-1478874065_thumb.jpg

Редактирано от rdd
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.