Прескочи до съдържание

Тайван за 3 дни


Препоръчани мнения

Предстои пътуването ни до Палау / дано /. Имаме 3 пълни дни в Тайван - 2 + 1. Благодарение на пътеписа на desislavna и съветите на Dian имам идея за Тайпе.

Обаче ми се иска да излезем извън Тайпе. Няма да успеем за Тароко, т.к. туровете са целодневни и се опасявам да не изпуснем полета. Дали може да го направим например от 7ч. до към 15-16ч.?

Yehliu Park? На снимките ми прилича като гъбите до Кърджали, но повече на брой. Видяното на живо винаги ми харесва повече обаче.

Jiufen? Този тур е малък, но е следобед, не ни устройва. Евентуално с обществен транспорт.

https://www.tripadvisor.com/AttractionProductDetail?product=3071HG&d=293913&aidSuffix=xsell&partner=Viator

Yangmingshan National Park?

 

Кое ще ми препоръчате?

Някой ползвал ли е рент-а-кар?

 

 

 

Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

@lesy този тур (Jiufen Village (Chiufen) and Northeast Coast Half-Day Tour from Taipei) изглежда уникален, особено снимките!

Бяхте ли? Какво друго видяхте?

Връзка към мнение
преди 15 часа, Happy_Traveler каза:

@lesy този тур (Jiufen Village (Chiufen) and Northeast Coast Half-Day Tour from Taipei) изглежда уникален, особено снимките!

Бяхте ли? Какво друго видяхте?

Не успяхме за съжаление. Само в Тайпе бяхме. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.