Прескочи до съдържание

Будапеща за два и половина дни през ноември


lyusi

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, в четвъртък летим за Будапеща , за трети път ще сме в града, на за първи път ще сме с градски транспорт. В тази връзка - автобус 100Е и 200Е от летището от едно място ли тръгват?

Връзка към мнение
8 minutes ago, Яни said:

Здравейте, в четвъртък летим за Будапеща , за трети път ще сме в града, на за първи път ще сме с градски транспорт. В тази връзка - автобус 100Е и 200Е от летището от едно място ли тръгват?

Спирките са една пред друга на нивото на пристигащите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
26 minutes ago, slujitel said:

Здравейте, имам въпрос относно терминалите на летището. На едно място ли са двата терминала или като на Софийското летище?

В Будапеща двата терминала са свързани с една обща транзитна зона. Реално от където и да влезеш можеш да стигнеш до всеки гейт! Аз ти препоръчвам да влезеш от към терминал А, защото там винаги е по малка опашката на секюритито.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
Галин Маргаритов

Здравейте,полетът ни от Будапеща на връщане е много рано в 6 и 20 сутринта.Как може да се стигне в 4 часа сутринта до летището ?По принцип от апартамента ни се стига до летището с метро 3 и автобус 200Е ,дали ще работят толкова рано ?Самият апартамент има трансфер 30евро,но не ми се дават толкова пари .

Връзка към мнение
преди 3 часа, Галин Маргаритов каза:

Здравейте,полетът ни от Будапеща на връщане е много рано в 6 и 20 сутринта.Как може да се стигне в 4 часа сутринта до летището ?По принцип от апартамента ни се стига до летището с метро 3 и автобус 200Е ,дали ще работят толкова рано ?Самият апартамент има трансфер 30евро,но не ми се дават толкова пари .

Ето я мрежата на нощния транспорт. Според тази чудесна карта до летището се движат линии 100Е и 200Е.

 

200Е се хваща от Nagyvárad tér M (разписание, до летището го дават 39 минути път) или Népliget M (разписание, до летището го дават 37 минути път), а до тях пък се стига с нощните линии 914 или 950. Поради някаква, кхм, Covid-19, кхм, причина нарочният (и на нарочна цена) летищен совалкобус (shuttle bus) 100Е в момента не сервира (no service), така че ти остава 200Е.

 

И въобще, възползвай се от Trip planner-а, който предлагат братята маджари :smile: Ако полетът ви е в 0620, значи от Nagyvárad tér M можете да хванете автобуса в 0253, 0323 или 0353, като първият от изброените е малко прекалено рано може би, но пък дава известен времеви резерв и спокойствие, а третият предлага възможност за фотофиниш на летището и ободряващ адреналинен шок рано сутринта :cool:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Галин Маргаритов
преди 1 час, Goal & Boss каза:

Ето я мрежата на нощния транспорт. Според тази чудесна карта до летището се движат линии 100Е и 200Е.

 

200Е се хваща от Nagyvárad tér M (разписание, до летището го дават 39 минути път) или Népliget M (разписание, до летището го дават 37 минути път), а до тях пък се стига с нощните линии 914 или 950. Поради някаква, кхм, Covid-19, кхм, причина нарочният (и на нарочна цена) летищен совалкобус (shuttle bus) 100Е в момента не сервира (no service), така че ти остава 200Е.

 

И въобще, възползвай се от Trip planner-а, който предлагат братята маджари :smile: Ако полетът ви е в 0620, значи от Nagyvárad tér M можете да хванете автобуса в 0253, 0323 или 0353, като първият от изброените е малко прекалено рано може би, но пък дава известен времеви резерв и спокойствие, а третият предлага възможност за фотофиниш на летището и ободряващ адреналинен шок рано сутринта :cool:

Благодаря , изключително изчерпателен отговор!☺️

Връзка към мнение
Галин Маргаритов
преди 2 часа, Goal & Boss каза:

Ето я мрежата на нощния транспорт. Според тази чудесна карта до летището се движат линии 100Е и 200Е.

 

200Е се хваща от Nagyvárad tér M (разписание, до летището го дават 39 минути път) или Népliget M (разписание, до летището го дават 37 минути път), а до тях пък се стига с нощните линии 914 или 950. Поради някаква, кхм, Covid-19, кхм, причина нарочният (и на нарочна цена) летищен совалкобус (shuttle bus) 100Е в момента не сервира (no service), така че ти остава 200Е.

 

И въобще, възползвай се от Trip planner-а, който предлагат братята маджари :smile: Ако полетът ви е в 0620, значи от Nagyvárad tér M можете да хванете автобуса в 0253, 0323 или 0353, като първият от изброените е малко прекалено рано може би, но пък дава известен времеви резерв и спокойствие, а третият предлага възможност за фотофиниш на летището и ободряващ адреналинен шок рано сутринта :cool:

Всъщност автобуса Trip planner ходи директно до летището ? А с такси горе - доло колко излиза ,нашият апартамент е на Petofi ter 3-5 ?

Връзка към мнение
На 18.07.2020 г. в 21:25, Галин Маргаритов каза:

Всъщност автобуса Trip planner ходи директно до летището ?

Не точно 🙂 От адреса, който си дал, до летището, се стига с два автобуса:

 

Capture.PNG.5518ff84a18c5198d2ce23fc04e6e46c.PNG

 

Нямам представа колко би струвало придвижването с такси по този маршрут, може би @Topfly има какво да каже по въпроса.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Галин Маргаритов

Сега чета в интернет за нива линия 100Е автобус ,който свързва директно летището с центъра на града ,дали е актуална тази информация ?

Screenshot_20200720-095829.png

Връзка към мнение
Галин Маргаритов

Ииии доколкото разбирам билета за автобус 200 Е е същият на същата цена като за метро ,но ако правиш връзка се купуват два еднакви билета ?

Връзка към мнение
Галин Маргаритов

Хаха,сега виждам ,че на въпросите ,които задавам вече ми е отговорено .☺️

А някой да знае къде в Будапеща продават картини ,рисувани ,не много скъпи от 20 до 50/60 евро  и някакви предложения за ресторант с хубава гледка ?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

С едно въпросче по темата "прекрасната Будапеща". Интересувам се от разходка с корабче по Дунав - има ли определено място, от което тръгват и какви са цените ако някой може да сподели актуална информация. Благодаря предварително и ви желая едно безгрижно лято, без значение от местоположението!

Връзка към мнение
На 6.08.2020 г. в 11:38, Pandurova каза:

С едно въпросче по темата "прекрасната Будапеща". Интересувам се от разходка с корабче по Дунав - има ли определено място, от което тръгват и какви са цените ако някой може да сподели актуална информация. Благодаря предварително и ви желая едно безгрижно лято, без значение от местоположението!

Корабчетата можеш да ползваш без ограничение през делничните дни ако имаш карта за 24 часа. Те са част от градския транспорт. Виж на картата спирките. 

Има и други корабчета, на които се предлага питие, вечеря, музика, но те са туристически и цените започват от 15е нагоре. Инфото ми е от преди 2-3год.

БП е чудесна. Да ви е весело!

hajojaratok.pdf

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...
Галин Маргаритов

Здравейте отново !Предното пътуване до Будапеща ми се провали поради обясними причини ,сега отново планувам ,вече има полети и от Бургас .Имам няколко въпроса :смятам да си вземем седмични карти за градския транспорт,важат ли тези карти за фоникуляра до замъка и до Хунгароринг?Все още не знам ще пускат ли публика на Хунгароринг ,та другият ми въпрос е :има ли място ,хълмче от където да се гледа Формулата извън пистата ?

 

Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Здравейте!

 

Понеже темата не е много дълга, я изчетох - усилие, нетипично за мен. Обаче имам въпроси....Отивам за 3 ДЕЛНИЧНИ дни, 2 нощувки, от обяд до обяд горе-долу, около 55 часа. Благодаря в аванс!

 

1. Четох сайта на транспорта и се пообърках....Автобусът 200Е се включват в картите, нали?

2. Искам да се кача на корабче от градския транспорт, за да разгледам и аз. В момента (от първи март) кой номер линия работи? 

2. Гледам, че има 2 вида 72-часови карти....тази - 72-hour Budapest-travelcard (bkk.hu) и тази - Budapest Card for 72 hours (bkk.hu). Ясно ми е, че едната е в повече транспортни опции и музеи. Та в тази връзка кой музей препоръчвате? Картинната галерия ще я посетя със сигуност 🙂 . Историческият заслужава ли си?

3. Кой траспорт си заслужава освен корабчето по Дунава и влиза в картата (някакъв исторически трамвай? Обаче през март той изглежда не работи?). 

4. Дали не е по-добре да купя две 24-часови карти (ама от кой тип още не съм решила - зависи от музеите и опциите транспорт - тази - 24-hour Budapest-travelcard (bkk.hu) или тази - Budapest Card for 24 hours (bkk.hu) и между експайърито на първата и валидацията на втората просто да съм в някоя църква или музей?

5. Зъбчатата железница (финикулярът) влиза ли в по-скъпата карта?

6. В църквите има ли вход? В синагогата? В скалната пещера?

7. Карта Револют приема ли се навсякъде? Във въпросните хали става ли с карта?

8. Ако се наложи да тегля форинти от Революта, в коя банка няма такси на банкомата?

9. Все пак някакви форинти да нося ли? Не планирам, освен да си купя карта за транспорт и входове на някой друг музей, да купувам каквото и да било. В суперите е ясно, че с карта. 

10. Някоя от баните само като гледка може ли да се види, без да се топи човек вътре?

11. Ако се сетите нещо важно, полезно или опасно, моля да споделите.

 

П.П. Няма да се кисна в бани, зоопарк, ресторанти, вегетарианка съм, пътувам сама, само от картини се интересувам, цъкви, архитектура и интериор.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Balkanka каза:

Здравейте!

 

Понеже темата не е много дълга, я изчетох - усилие, нетипично за мен. Обаче имам въпроси....Отивам за 3 ДЕЛНИЧНИ дни, 2 нощувки, от обяд до обяд горе-долу, около 55 часа. Благодаря в аванс!

 

1. Четох сайта на транспорта и се пообърках....Автобусът 200Е се включват в картите, нали?

2. Искам да се кача на корабче от градския транспорт, за да разгледам и аз. В момента (от първи март) кой номер линия работи? 

2. Гледам, че има 2 вида 72-часови карти....тази - 72-hour Budapest-travelcard (bkk.hu) и тази - Budapest Card for 72 hours (bkk.hu). Ясно ми е, че едната е в повече транспортни опции и музеи. Та в тази връзка кой музей препоръчвате? Картинната галерия ще я посетя със сигуност 🙂 . Историческият заслужава ли си?

3. Кой траспорт си заслужава освен корабчето по Дунава и влиза в картата (някакъв исторически трамвай? Обаче през март той изглежда не работи?). 

4. Дали не е по-добре да купя две 24-часови карти (ама от кой тип още не съм решила - зависи от музеите и опциите транспорт - тази - 24-hour Budapest-travelcard (bkk.hu) или тази - Budapest Card for 24 hours (bkk.hu) и между експайърито на първата и валидацията на втората просто да съм в някоя църква или музей?

5. Зъбчатата железница (финикулярът) влиза ли в по-скъпата карта?

6. В църквите има ли вход? В синагогата? В скалната пещера?

7. Карта Револют приема ли се навсякъде? Във въпросните хали става ли с карта?

8. Ако се наложи да тегля форинти от Революта, в коя банка няма такси на банкомата?

9. Все пак някакви форинти да нося ли? Не планирам, освен да си купя карта за транспорт и входове на някой друг музей, да купувам каквото и да било. В суперите е ясно, че с карта. 

10. Някоя от баните само като гледка може ли да се види, без да се топи човек вътре?

11. Ако се сетите нещо важно, полезно или опасно, моля да споделите.

 

П.П. Няма да се кисна в бани, зоопарк, ресторанти, вегетарианка съм, пътувам сама, само от картини се интересувам, цъкви, архитектура и интериор.

 

Не мога да съм ти полезен за повечето въпроси,понеже за последно бях преди 10 години и много неща относно входовете и картите може да са се променили.

Все още считам Будапеща за най-красивия град, в който съм бил, дори и без да съм влизал по музеи, но съм наясно, че това си е мое лично усещане. И двата пъти, когато съм ходил, времето беше прекрасно, а аз не обичам да стоя вътре, когато мога да се разхождам.

 

За транспорта; задължително е возене на старото метро - жълтата линия 1. 🙂

 

За църквите - сент Матяш беше с вход, а сент Ищван - безплатна,освен ако не се качваш на кулата. 

 

Във фоайетата на сградите на баните можеше да се влезе безплатно.

Рибарският бастион тогава също беше без вход, но мисля, че вече не е така. 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Balkanka каза:

Здравейте!

 

Понеже темата не е много дълга, я изчетох - усилие, нетипично за мен. Обаче имам въпроси....Отивам за 3 ДЕЛНИЧНИ дни, 2 нощувки, от обяд до обяд горе-долу, около 55 часа. Благодаря в аванс!

 

1. Четох сайта на транспорта и се пообърках....Автобусът 200Е се включват в картите, нали?

2. Искам да се кача на корабче от градския транспорт, за да разгледам и аз. В момента (от първи март) кой номер линия работи? 

2. Гледам, че има 2 вида 72-часови карти....тази - 72-hour Budapest-travelcard (bkk.hu) и тази - Budapest Card for 72 hours (bkk.hu). Ясно ми е, че едната е в повече транспортни опции и музеи. Та в тази връзка кой музей препоръчвате? Картинната галерия ще я посетя със сигуност 🙂 . Историческият заслужава ли си?

3. Кой траспорт си заслужава освен корабчето по Дунава и влиза в картата (някакъв исторически трамвай? Обаче през март той изглежда не работи?). 

4. Дали не е по-добре да купя две 24-часови карти (ама от кой тип още не съм решила - зависи от музеите и опциите транспорт - тази - 24-hour Budapest-travelcard (bkk.hu) или тази - Budapest Card for 24 hours (bkk.hu) и между експайърито на първата и валидацията на втората просто да съм в някоя църква или музей?

5. Зъбчатата железница (финикулярът) влиза ли в по-скъпата карта?

6. В църквите има ли вход? В синагогата? В скалната пещера?

7. Карта Револют приема ли се навсякъде? Във въпросните хали става ли с карта?

8. Ако се наложи да тегля форинти от Революта, в коя банка няма такси на банкомата?

9. Все пак някакви форинти да нося ли? Не планирам, освен да си купя карта за транспорт и входове на някой друг музей, да купувам каквото и да било. В суперите е ясно, че с карта. 

10. Някоя от баните само като гледка може ли да се види, без да се топи човек вътре?

11. Ако се сетите нещо важно, полезно или опасно, моля да споделите.

 

П.П. Няма да се кисна в бани, зоопарк, ресторанти, вегетарианка съм, пътувам сама, само от картини се интересувам, цъкви, архитектура и интериор.

 

1. Мисля, че се включваше. 100 обаче не.

2. За корабчетата от градския не помня, но ние се качихме по здрач. Залезът обагря много красиво реката, парламента и околността.

Второто 2. Силно препоръчвам парламента. Къщата на терора е задължителна, ако човек иска да познава историята.

3. Вече са ти отговорили - жълтата линия. Жълтите трамваи покрай реката също си заслужават.

4. И 72-часова може да си купиш, за да не се налага да се правят сметки с времето.

5. Когато ние бяхме последно - да.

7-9. Винаги нося местна валута. при нея няма опасност да не бъде приета.

 

Будапеща е архитектурно бижу, та дори и позанемарените сгради. Любимото ми място е площадът на свободата, където са започнали събитията през 1956 г. Уличките в зад двореца в Буда също са приятни. Сентендре също си заслужава да се посети.

Районът около парламента също напомня за 1956 г. - има монумент в памет за жертвите тогава, паметник на Имре Наги, а по околните сгради някъде май още имаше следи от куршуми.

Архитектурата - впечатляващи примери на ар нуво, включително и два музея. Не съм бил, само знам, че ги има. Изключителни сгради от 19 век, пазарите, гарите,

Един ориентир по време и стилове: https://www.offbeatbudapest.com/budapest-city-guide/best-architecture-highlights/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, master_of_germs каза:

Не мога да съм ти полезен за повечето въпроси,понеже за последно бях преди 10 години и много неща относно входовете и картите може да са се променили.

Все още считам Будапеща за най-красивия град, в който съм бил, дори и без да съм влизал по музеи, но съм наясно, че това си е мое лично усещане. И двата пъти, когато съм ходил, времето беше прекрасно, а аз не обичам да стоя вътре, когато мога да се разхождам.

 

За транспорта; задължително е возене на старото метро - жълтата линия 1. 🙂

 

За църквите - сент Матяш беше с вход, а сент Ищван - безплатна,освен ако не се качваш на кулата. 

 

Във фоайетата на сградите на баните можеше да се влезе безплатно.

Рибарският бастион тогава също беше без вход, но мисля, че вече не е така. 

 

 

 

Благодаря! Значи трябва да огледам по-внимателно кои музеи влизат и църкви, че да спестя входове. 

 

преди 9 минути , Zaro каза:

1. Мисля, че се включваше. 100 обаче.

2. За корабчетата от градския не помня, но ние се качихме по здрач. Залезът обагря много красиво реката, парламента и околността.

Второто 2. Силно препоръчвам парламента. Къщата на терора е задължителна, ако човек иска да познава историята.

3. Вече са ти отговорили - жълтата линия. Жълтите трамваи покрай реката също си заслужават.

4. И 72-часова може да си купиш, за да не се налага да се правят сметки с времето.

5. Когато ние бяхме последно - да.

7-9. Винаги нося местна валута. при нея няма опасност да не бъде приета.

 

Будапеща е архитектурно бижу, та дори и позанемарените сгради. Любимото ми място е площадът на свободата, където са започнали събитията през 1956 г. Уличките в зад двореца в Буда също са приятни. Сентендре също си заслужава да се посети.

Районът около парламента също напомня за 1956 г. - има монумент в памет за жертвите тогава, паметник на Имре Наги, а по околните сгради някъде май още имаше следи от куршуми.

Архитектурата - впечатляващи примери на ар нуво, включително и два музея. Не съм бил, само знам, че го има. Изключителни сгради от 19 век, пазарите, гарите,

Един ориентир по време и стилове: https://www.offbeatbudapest.com/budapest-city-guide/best-architecture-highlights/

Благодаря!

1. В сайта на транспорта нещо ми се мерна (ако става въпрос за същия трамвай), че работел от май до октомври - така че ще се размина с него.

2. В къщата на терора твърдо няма да вляза, защото се натоварвам от такива места. 

3. Интересува ме Парламента отвътре, ако сте влизали наскоро. Заради пандемията може и да е празно, та да не се мъча с предварителни резервации.

 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Balkanka каза:

 

3. Интересува ме Парламента отвътре, ако сте влизали наскоро. Заради пандемията може и да е празно, та да не се мъча с предварителни резервации.

 

В парламента бяхме 2017 г. , посещението беше или безплатно, или с минимална такса, не помня, но задължително с предварителна резервация. На страницата им е посочено какво точно се иска. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 часа, Zaro каза:

В парламента бяхме 2017 г. , посещението беше или безплатно, или с минимална такса, не помня, но задължително с предварителна резервация. На страницата им е посочено какво точно се иска. 

Благодаря!

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
  • 10 месеца по-късно ...

Здравейте, планираме посещение на Будапеща в началото на август за два и половина дни.

Апартамента ни е в района на търговски център Мамут.

Ще се радваме на предложения и насоки. Ако Topfly се включи ще се радваме.

Първият ни въпрос е за паркирането: 

Този паркинг - P+R Parkoló Budapest Batthány tér - Budai Alsó rakpart , наистина ли е безплатен все още? И безопасен ли е? Наясно сме, че много трудно ще намерим място, но мислим че с повече упоритост ще се уредим.

Другият ни вариант е - AKADÉMIA P+R Parkoló, малко по-далеко, но вероятно има по-голям шанс за свободно място. А и щом е P+R би трябвало да е по-евтин.

Вторият ни въпрос е за възможни оптимизации по програмата:

1ви цял ден - Градски транспорт до Природонаучния музей и Ботаническата градина, разглеждане, градски транспорт до Халите (пешком май няма нищо интересно до там), разглеждане, минаваме по моста и от там Гелерт, Замъка, Рибарския бастион, св Матиаш и в квартирата за вечеря. 

Удачно ли е разпределението?

2ри цял ден - взели сме билети за 10 часа за Парламента, до там с градски транспорт, след него разглеждане из района - св. Стефан, Операта, Синагогата, придвижване до Площада на героите (пеш или с градски транспорт), разглеждане там според времето и с градски транспорт до квартирата.

Удачно ли е разпределението?

Първия или последния полуден (според времето) - Тропикариум. 

Да уточня ще идваме от Румъния и ще продължаваме за Братислава и Виена, двама възрастни с две деца сме.

И последен въпрос - според така предвиденото ще имаме нужда от 24 единични билета за пътуването. Груповите карти  няма да можем да ги "избием". Може би 2 блока по 10 билета + 4 единични билета? Кое ще е най-оптимално?

И най-последен въпрос - къде да се насочим за хранително пазаруване? В района намирам Лидъл, някакви Алди... Предложения и съвети? Може и за по-икономични заведения.

Благодаря предварително!

 

 

Връзка към мнение
На 3.06.2023 г. в 16:37, sforse каза:

Вторият ни въпрос е за възможни оптимизации по програмата:

1ви цял ден - Градски транспорт до Природонаучния музей и Ботаническата градина, разглеждане, градски транспорт до Халите (пешком май няма нищо интересно до там), разглеждане, минаваме по моста и от там Гелерт, Замъка, Рибарския бастион, св Матиаш и в квартирата за вечеря. 

Удачно ли е разпределението?

2ри цял ден - взели сме билети за 10 часа за Парламента, до там с градски транспорт, след него разглеждане из района - св. Стефан, Операта, Синагогата, придвижване до Площада на героите (пеш или с градски транспорт), разглеждане там според времето и с градски транспорт до квартирата.

 

 

 

 

Здравейте, аз ще пътувам другата седмица за Будапеща, и също си пиша програма в момента и чета цялата тема. Чудя се сериозно дали да не взема някое хотелче и със басейни, ако ще и да не е баш в центъра, а към острова, тък като от тия публични бани леко ме притеснява нивото на хигиената (уринариума и кожните проблеми така да се каже), бая сме си патили в БГ, а като гледам какви вавилонски стълпотворения стават по Сечени или Гелерт (от цял свят) и сериозно се замислям какво да правя. Ние ще пристигнем вечерта в 7 със самолет и имаме точно два дена :) Мисля да направим и разходка с лодка по Дунава, че във Виена само от спирката на метрото в 9.30 вечерта го видяхме... Горе долу единия ден мисля да е вашия ден 2, а горната част да е без зоопарка и музея. Мисля да посетим и Винското колело. Общото взето каквото остане като време...

 

Но мисълта ми е друга, казвате, че продължавате за Виена. Бих ви препоръчал настойчиво (3 дена бях във Виена тази седмица), да не се занимавате със Зоологическата градина на Будапеща, а както и с Природонаучният музей. Зоологическата градина във Виена е чудо сама по себе си. Такова количество животни, птици, пингвини, растения, джунгли, тропици и т.н. не бях виждал. У-НИ-КАЛ-НА! 30 минути съм зяпал само жирафите като малко дете! Един ден във Виена може да изкарате само там. Ние отидохме в 10.30 сутринта и си тръгнахме в 5. Отделно има и ботаничекса градина до нея за 30 минутна добавка (там се крихме от дъжда). А бях оптимист как и Шонбрум ще видим в същия ден, абсурд.

 

Също така има уникален Природонаучен във Виена, който не можахме да видим (голямо нещастие беше), тъй като във Вторник почива, а сряда е до 8, а ние можехме само във Вторник (така се получи). Входа за деца до 18 беше безплатен. Мисля, че има и малко намеление с Виена Сити Карт.

 

p.s. Видях, че има Музей на флиперите в Будапеща, и определено мисля да мина да видя, едно време бях маниак на флипери :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.