Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Деси съм аз :) Тъкмо бях в районното да сменям паспорта, че изтича;) Мъчно ми е, че не прехвърлят печатите от старите паспорти, някак сантиментално ми е ;) Иначе обичам местата до прозореца в самолета, обичам да тичам за полет, още повече ако е към топлите страни :) Прекарвам доста време в търсене на евтини оферти,но май до сега не съм имала голям удар :) Обичам да споделям преживявания, така че ще се пускам с коментари тук-там :)

Редактирано от desitkata
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Вадиш щатска виза и се решава проблема с паспорта, не ти го взимат стария. Е малко е висока цената де :) Добре дошла!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вадиш щатска виза и се решава проблема с паспорта, не ти го взимат стария. Е малко е висока цената де :) Добре дошла!

Георги, с такава съм ;) Казаха, че ще го запазя, мислех, че я прехвърлят, но ще пиша молба , предполагам ще го перфорират по някакъв начин..

Добре Дошла !

Пожелавам ти много нови и слънчеви дестинации.

Благодаря :)))
Връзка към мнение

Георги, с такава съм ;) Казаха, че ще го запазя, мислех, че я прехвърлят, но ще пиша молба , предполагам ще го перфорират по някакъв начин..

Благодаря :)))

 

Не става да я прехвърлят, дупчат всички страници на паспорта без тази с визата и така, поне ще си запазиш печатите :)

Връзка към мнение

Не става да я прехвърлят, дупчат всички страници на паспорта без тази с визата и така, поне ще си запазиш печатите :)

А даже на новия паспорт съм и усмихната, казаха че можело ! :D
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.