Прескочи до съдържание

Малмьо/Копенхаген за два дни, Пуерто Рико за 3 дни, 226€ от София


Препоръчани мнения

Днес следобеда както ми висеше една служебна задача на главата, аз естествено се хванах с глупости  :biggrin: 
И сглобих някаква откачена комбинация  :biggrin: 

Та за някой, който има американска виза и се чуди какво да прави втората седмица на декември - ето каква е схемата: ;) 

В понеделник, 05.12 сутринта в 7:25  си хващате полета на Wizz от София за Малмьо - 10eur

post-139-0-20425600-1479831010.jpg

.

Кацате в 9:10 и имате два дни да се разходите в Малмьо и Копенхаген и да разгледате коледните базари и коледната украса :xmascouple: . 

На 07.12 сутринта в 7:20  си хващате полета на Norvegian от Копенхаген за Сан Хуан, Пуерто Рико - 103.50eur
post-139-0-81533000-1479831009_thumb.jpg

.
Кацате следобеда в 15:00 в Сан Хуан и имате три дни да разпускате на острова.  :beach:  8) 

На 10.12 вечерта в 18:20 си хващате полета на Norvegian от Сан Хуан за Лондон - 73eur

post-139-0-99645600-1479831009_thumb.jpg

.

В неделя,  11.12 сутринта в 6:25 кацате на Гетуик и следобеда в 16:50 от Станстед  си хващате полета на Ryan  за София - 39.50eur.
post-139-0-61650600-1479831009_thumb.jpg

.
Или обща цена на всички билети - 226eur*
Допълнителни бонуси - при дългите полети с Norvegian летите на Dreamliner-а (B787) и ползвате безплатен WiFi    ;)

 

Voila!  :biggrin: 
* - с изключение на билета за Wizz, другите билети (за Norvegian и Ryan) са през liligo.fr >>> bravofly с карта Diners. Всички билети са без чекиран багаж. 

 

.


  Редактирано от Фичо
  • Харесвам 16
Връзка към мнение

С тази музичка и готините изгледи от Пуерто Рико почти ме нави. Аз имам едно малко притеснение само. С всичките тези полети и прикачвания дали няма да се чувства човек като парцал и да не си изкара добре. Иначе признавам, офертата е невероятна като цена :)

Връзка към мнение

С всичките тези полети и прикачвания дали няма да се чувства човек като парцал и да не си изкара добре. 

Зависи от човека - напълно е възможно да се измори.

Има обаче такива като мен (а знам и за още няколко магеланци  ;) ) които много обичаме и самото летене.  :)  Адреналинът се вдига и ако има умора, тя се усеща чак след последния полет  :)

 

P.S. И в случая полетите не са чак толкова много - 4бр, като на отиване са през два дни, все пак.  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Зависи от човека - напълно е възможно да се измори.

Има обаче такива като мен (а знам и за още няколко магеланци ;) ) които много обичаме и самото летене. :) Адреналинът се вдига и ако има умора, тя се усеща чак след последния полет :)

Ако идеята е спонтанно решение да отидем до другия край на света и да си топнем крачетата в топлите води на Пуерто Рико, напълно подкрепям :D :D Редактирано от t_petkov
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Та за някой, който има американска виза и се чуди какво да прави втората седмица на декември ...
 

Ох, американска виза имам, желание - огромно, но отпуск - нито ден. :( 

Ако се появи нещо подобно догодина, сигнализирай моля! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.