Прескочи до съдържание

Търся другар/ка за пътувания!


Препоръчани мнения

Здравейте мили хора!

 

 Казвам се Свети.

 

 И аз като вас обичам да пътувам. Има доста места, които съм си набелязала и винаги е по-приятно със спътник.

 

 Предпочитам от женски пол, че с мъжете все сложно става, но ако някой вярва в приятелството между мъж и жена - да пише. Не харесвам цигарен дим в затворени помещения и хора, които не могат да контролират консумацията си на алкохол. Всякакви други странности ще напаснем.

 

 Обожавам Каучсърфинг, но го ползвам само, когато намеря подходящ домакин, тъй като държа да е чисто и да се чувствам спокойно. През другото време - хотели, къщи за гости и т.н. 

 Не харесва особено организирани екскурзии, но и те са опция при липса на време и/или изгодна цена.

  

 Често намирам изгодни билети за къде ли не и към момента съм гъвкава с времето. 

 

Интересувам се от Африка, всичко на юг от Мексико, Азия и от време на време и Европа.

 

Ще се радвам да пишете,

 

Поздрави и весело пътуване!

 

  • Харесвам 31
Връзка към мнение

Много добро представяне!
Направо ми се прииска да стягам раницата и да тръгвам!
Страхотни спътници да си намериш, Свети и дълги пътища да извървите!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз без да си търся си намерих спътник в самолета за Гватемала, много популярна дестинация  ;)

А защо на юг от Мексико? Не бих го пропуснала.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Това с Ада искрено ме разсмя :)... Здравей, Свети. Ще дойдеш ли на Коледната сбирка да се запознаем? Мисля, че можеш да намериш доста съмишленици за плановете си. Аз на последната ноемврийска среща мрънках на всички около мен как няма с кой да отида до Перу ...само да ти кажа , че е на юг от Мексико :).

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Здравейте,

 

 Ах, отварям и толкова мили писма и коментари! :) Коледната сбирка в София ли е? Че аз съм от Пловдив. Кога е? 

 

 За пушенето исках просто да го кажа, тъй като има една порода пушачи, които искат да си пушат в колата, ресторанта, стаята и т.н. Иначе и аз запалвам от време на време, обичам наргилета, но само на отворени пространства.

 

 На юг от Мексико - т.е. всичко без САЩ и Канада. В САЩ съм била 2 пъти - нагоре-надолу, стига ми. А в Канада ми се иска да ида и направо да поживея ( понякога чак ми се иска и да се изселя :)

 

 Обичам да пътувам на юг, защото е топло, хората са мили и гостоприемни и е различно, има културен шок :) 

 

 Също искам да посетя 5-те " стана" - Казакстан, Киргизстан, Таджикистан. Туркменистан и Узбекистан,  Пакистан ще го правя отделно, талибаните в Афганистан не ме вълнуват :)

 

Грабва ме и транссибирската железница и Монголия... Ох, абе то май всичко ме грабва. :)

 

 За Перу съм " за" , давай на лични!

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Здравейте,

 

 Ах, отварям и толкова мили писма и коментари! :) Коледната сбирка в София ли е? Че аз съм от Пловдив. Кога е? 

Здравей и добре дошла на това чудно място! 

 

Коелдната сбирка е в София. Датата е 17.12.2016- събота. Ето ти цялата тема. :)

Връзка към мнение

Коледната сбирка е на 17.12.16 г. Има тема във форума . Поли е човекът, който отговаря за организацията и можеш спокойно да се запишеш... Колкото до Перу, ами мечта ми е , от тези големите , детските , дето не те оставят на мира ....:). Не съм била в Южна Америка , не говоря испански и затова не се чувствам комфортно да тръгна сама . Наистина се надявам да се запознаем ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Иначе се говори и за пловдивска среща преди това, ама само се говори!

Ще има, ще има. На 13 декември ще е. Просто организаторът не я обявил официално все още

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, мерси за всички писма. Не бях активна, понеже заминах за Дубай и от там Пакистан, а после Занзибар и Танзания. Онзи ден се прибрах, ще разказвам в другите теми на форума!

 Честита Баба Марта!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте, мерси за всички писма. Не бях активна, понеже заминах за Дубай и от там Пакистан, а после Занзибар и Танзания. Онзи ден се прибрах, ще разказвам в другите теми на форума!

 Честита Баба Марта!

Честита и на теб!Чакаме писанията за Пакистан!
Връзка към мнение

Добре дошла Happy_Traveler!

Между другото, Happy_Traveler и stebal , ако имате малко търпение и изчакате до 2019 г. можем да организираме едно пътуване до Перу. Жена ми има добра приятелка перуанка и заедно с нея и мъжът й испанец смятаме тогава да атакуваме Перу. Предимството да се пътува с нас е, че живеем в Мадрид и говорим и български и испански. Е, жена ми не говори толкова добре български, но разбира отлично. :) Още има време, но за лято 2019, като нищо можем да направим една магеланска група за Перу.

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Здравей, Свети и добре дошла ...радвам се , че даде знак и си отново сред нас. Ще чакам с нетърпение разказите ти за всичко видяно и преживяно през тези месеци, в които не сме се чували...Ако си в България и имаш път към София, непременно се обади:)

Crazy Horse, благодаря за чудесната покана. До 2019 има доста време, ако до тогава не съм видяла Мачу Пикчу , брой ме в групата. И двамата със Свети направихте деня ми по хубав...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Поканата е прекрасна наистина. А защо да чакаме чак до 2019 :)

Добър въпрос. :) Много обичам да пътувам, но това е свързано и с време и финанси. Това лято вече съм планирал трасето Мадрид-Доха-Сингапур-Куала Лумпур-Сидни-Уолонгонг. За следващото лято вече мечтая за Африка и затова едва 2019 г. мисля, че ще успеем да се организираме с жена ми за Перу. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
МАРИН МИТЕВ
On 3/4/2017 at 4:32 PM, Crazy Horse said:

Добре дошла Happy_Traveler!

Между другото, Happy_Traveler и stebal , ако имате малко търпение и изчакате до 2019 г. можем да организираме едно пътуване до Перу. Жена ми има добра приятелка перуанка и заедно с нея и мъжът й испанец смятаме тогава да атакуваме Перу. Предимството да се пътува с нас е, че живеем в Мадрид и говорим и български и испански. Е, жена ми не говори толкова добре български, но разбира отлично. :) Още има време, но за лято 2019, като нищо можем да направим една магеланска група за Перу.

Привет! Ако все още приемате желаещи, пишете и нас с половинката за 2019 :)! И аз се бях засилил да организирам нашето ходене за тогава :)!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
МАРИН МИТЕВ
На ‎4‎.‎3‎.‎2017‎ г. в 17:32, Crazy Horse каза:

Добре дошла Happy_Traveler!

Между другото, Happy_Traveler и stebal , ако имате малко търпение и изчакате до 2019 г. можем да организираме едно пътуване до Перу. Жена ми има добра приятелка перуанка и заедно с нея и мъжът й испанец смятаме тогава да атакуваме Перу. Предимството да се пътува с нас е, че живеем в Мадрид и говорим и български и испански. Е, жена ми не говори толкова добре български, но разбира отлично. :) Още има време, но за лято 2019, като нищо можем да направим една магеланска група за Перу.

Привет! Намеренията остават ли :) ? Не че е много близо, но за да имаме някаква идея...

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, МАРИН МИТЕВ каза:

Привет! Намеренията остават ли 🙂 ? Не че е много близо, но за да имаме някаква идея...

 

Аз лично все още се интересувам от Перу и нямам планове за 2019. Ако намерим изгодна оферта, нямам нищо против. Жена ми нещо започна да дава отбой по темата, но има време да я поагитирам.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не съм се отказала от пътуването до Перу. Напротив, стои на дневен ред със “страшна сила”🙂. Лятото на 2019 е повече от добре  за мен, защото преди това няма да успея. В сайта четох много внимателно последния пътепис на Цвете и смятам , че спокойно мога да мина по нейните и на Деси, и Яничка стъпки. Ако успеем да се съберем повече хора естествено ще бъде по забавно...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
МАРИН МИТЕВ

Е, и ние не сме се отказали, но ще се занимавам с организацията към края на годината! Но е съпер, че ще можем да се съберем повече хора! Ще държим връзка тук 🙂 !

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.