Прескочи до съдържание

Търся другар/ка за пътувания!


Препоръчани мнения

Август имам рожден ден, та все така някакси съм си го представяла как го посрещам на Мачу Пикчу...иначе лятото на 2019 е оставено за това. Всъщност много зависи дали и кога ще се появят изгодни билети. Не че следя редовно , но хвърлям по едно око на British Airways и KLM. Не знам защо , но си мисля за полет през Лондон...Всичко това са само разхвърляни мисли , нищо категорично. Мога да се съобразя със останалите в групата ( ако се събере такава) .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравей Свети!

 

Също като теб и аз имам нужда от спътник, с който да си джиткам(пътувам) по света.

За това ако все още търсиш спътник - мисля че съм твоят човек/спътник😎 .

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте.Интерсувам се от пътувания в Африка,Южна Америка,Азия.Разполагам с време и средства/разумно/.Не съм претенциозен но всичко с мярка.Има един проблем,виждам че тук са повече млади хора.Аз съм на 50 и не зная езици.Ако някой търси компания за пътуване моля да се обади тук. Благодаря предварително.В момента живея в Бургас ако тук има клуб на магеланци дайте ми някакви координати или тел.

Редактирано от Георги
моля, без мобилни номера
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Ех, @demirat тук всички сме млади. Не помня някога възрастта да е била от значение... Все някой ще се намери за приключение. 🙂

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...
На 4.11.2018 г. в 21:29, demirat каза:

Здравейте.Интерсувам се от пътувания в Африка,Южна Америка,Азия.Разполагам с време и средства/разумно/.Не съм претенциозен но всичко с мярка.Има един проблем,виждам че тук са повече млади хора.Аз съм на 50 и не зная езици.Ако някой търси компания за пътуване моля да се обади тук. Благодаря предварително.В момента живея в Бургас ако тук има клуб на магеланци дайте ми някакви координати или тел.

 

Връзка към мнение
На 4.11.2018 г. в 21:45, Polina каза:

Ех, @demirat тук всички сме млади. Не помня някога възрастта да е била от значение... Все някой ще се намери за приключение. 🙂

Е, някои сме, като отлежало вино, ама пак се шматкаме по света.:yahoo:

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 16 минути , savagejo каза:

Даже повече и доста "млади". Направо сте за пример :thank_you:

Благодаря, благодаря!😀

 

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Здравейте,

 

търся си компания за кратки путувания и излети, тази година предпочитам селския туризъм. От Пловдив съм. Някакви предложения за къща за гости с басейн на разумни цени?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 19.07.2021 г. в 12:29, Лея каза:

Здравейте,

 

търся си компания за кратки путувания и излети, тази година предпочитам селския туризъм. От Пловдив съм. Някакви предложения за къща за гости с басейн на разумни цени?

Здравей, и аз си търся точно за селски туризъм и разглеждане на забележитенности.  Нека пишем на ЛС? Аз съм от София, и ако се организираме за някоя кратка почивка на спокойно и хубаво място ще е супер

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 19.07.2021 г. в 12:29, Лея каза:

Здравейте,

 

търся си компания за кратки путувания и излети, тази година предпочитам селския туризъм. От Пловдив съм. Някакви предложения за къща за гости с басейн на разумни цени?

О, колкото искаш около Пловдив. Дай на ЛС

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
На 23.11.2016 г. в 13:28, Happy_Traveler каза:

Здравейте,

 

 Ах, отварям и толкова мили писма и коментари! :) Коледната сбирка в София ли е? Че аз съм от Пловдив. Кога е? 

 

 За пушенето исках просто да го кажа, тъй като има една порода пушачи, които искат да си пушат в колата, ресторанта, стаята и т.н. Иначе и аз запалвам от време на време, обичам наргилета, но само на отворени пространства.

 

 На юг от Мексико - т.е. всичко без САЩ и Канада. В САЩ съм била 2 пъти - нагоре-надолу, стига ми. А в Канада ми се иска да ида и направо да поживея ( понякога чак ми се иска и да се изселя :)

 

 Обичам да пътувам на юг, защото е топло, хората са мили и гостоприемни и е различно, има културен шок :) 

 

 Също искам да посетя 5-те " стана" - Казакстан, Киргизстан, Таджикистан. Туркменистан и Узбекистан,  Пакистан ще го правя отделно, талибаните в Афганистан не ме вълнуват :)

 

Грабва ме и транссибирската железница и Монголия... Ох, абе то май всичко ме грабва. :)

 

 За Перу съм " за" , давай на лични!

Свети, още ли те вълнува Южна Америка? Съвсем нова съм и още не съм имала време да проследя достатъчно кой къде е ходил и от какво се вдъхновява като следваща дестинация. Това, което ми харесва при теб е обичта към топлото, която споделям Също не ми допадат пушачи наоколо. Търся другарче за Колумбия, самостоятелно организирано пътуване, от средата на януари. Може и друга дестинация в Южна Америка, но по същото време, за да избягаме от студа у нас.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.