Прескочи до съдържание

Закупуване на билети за повече хора


Препоръчани мнения

Хора да ви питам ако искам да взема 7-8 билета каква би била най-добрата ми опция за евтина цена? Говоря по принцип за Тайланд, че нещо се заформяме група...

 

Обаждаш се на авиокомпанията и питаш, но да ти кажа не е голям шанса, че цената ще е по-добра от това, което можеш да намериш и сам онлайн.

 

7-8 билета биха могли с малко повече късмет и онлайн да се купят, толкова билети не са точно "група", но е силно вероятно да няма от евтините цени за всички. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Извинявам се, че ще се включа в чужда тема - аз евентуално другата година ще търся за над 20 човека за Европа, нискотарифни... Как да действам?

Връзка към мнение

Извинявам се, че ще се включа в чужда тема - аз евентуално другата година ще търся за над 20 човека за Европа, нискотарифни... Как да действам?

 

Уиз имат групова оферта за над 10 човека, опитай, ще те прехвърли към стария им сайт, после към профила. Ама от малкото ми проучване преди време, когато пуснаха екстрата, по-евтино излиза просто да си направиш резервациите на порции. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Извинявам се, че ще се включа в чужда тема - аз евентуално другата година ще търся за над 20 човека за Европа, нискотарифни... Как да действам?

Проверяваш колко билета има на най-ниската цена и ги купуваш.

Изчакваш няколко дни и вероятно ще се появи нова партида билети на ниската цена. Купуваш ги.

Продължаваш така докрая.

Поне при Wizz това работи , вероятно и при Ryan които пък играят още повече с цените.

Тях почни да ги следиш около три месеца преди датите ви за да получиш най-добрите им цени.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За над 10 души почти всяка авиокомпания има отделна контактна форма, в която можеш да направиш запитване за групова резервация и да ти дадат уж по-добри цени.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.