Прескочи до съдържание

Шри Ланка - Куала Лумпур - Ангкор Ват, може ли за 3 дни?


Worldismine

Препоръчани мнения

Едниственото, което ми хрумва като обяснение, освен да сте имали мега лош късмет, е че много експати хващат самолета Банкок - Куала Лумпур - Банкок, за да вземат нова виза он арайвъл и така живеят в Тайланд с години. Съответно откакто взеха тайландците да следят по-строго след атентатите, са зачестили случаите на отказани визи он арйавъл, заради много получени в рамките на една година, и Еър Азия е трябвало да ги връща обратно за своя сметка. Така са взели явно някакакво радикално решение и покрай "сухото" Тайланд, е изгоряло и "мокрото" Камбоджа. 

 

Някой ако скоро има въпроси към съпорта им, може да пита и за това. Спроед мен, ако не е ултра частен случай, е нещо само за тази отсечка.

Връзка към мнение

След този случай даже и до тоалетната бих си вадил виза , никакво он ърайвъл, въпреки , че по нашенски ме влече всичко да е накрая . :) . Да не говориме , че тази специално е абсолютно безпроблемно да си я извадиш онлайн и ме е яд колкото на тях толкова и на себе си .   

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 .

Равносметката .Пак погостувахме на КЛ  за пореден път за още 3 дни до следващия полет на юг. Самолетните билети ни изгоряха ,вярно само 60 евро но все пак , една от нощувките в Сием Рап, и разбира се вече платения гардероб.  Хубавото беше само сравнително бързия и безплатен wifi на летището и някаква промоция в букинга за 5***** хотел за около 50 евра на вечер в КЛ. 

 

Нали говорехме за пет-звезден?

 Хотелът не е Сама сама , a  

 

Tune Hotel klia2  ***

 

 Намира се на КЛ2 ,откъдето тръгват нискотарифните самолети .Около 3 пъти по-евтин от Сама сама , с топъл  :) преход до терминала . Бързо обслужване без много формалности .

Като е три звезди, много ясно, че ще е по-евтин.

В първия пост се говори за 5-зв на цена 50Е.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
Дани Магелани

   И ние бяхме меко казано изненадани . Обяснявахме, че сме европейци  :lol: граждани на европейския съюз  :)  че имаме резервации и какво ли още не , но фактите са си факти . Да Куала лумпур е хубав град и човек може винаги да си измисли нещо интересно , но се бяхме настроили за друго. :cry:

 

 Хотелът не е Сама сама , a  

 

Tune Hotel klia2  ***

 

 Намира се на КЛ2 ,откъдето тръгват нискотарифните самолети .Около 3 пъти по-евтин от Сама сама , с топъл  :) преход до терминала . Бързо обслужване без много формалности .

Това почасов хотел в транзита ли е или нормален, с излизане навън?

Връзка към мнение

След този случай даже и до тоалетната бих си вадил виза , никакво он ърайвъл, въпреки , че по нашенски ме влече всичко да е накрая . :) . Да не говориме , че тази специално е абсолютно безпроблемно да си я извадиш онлайн и ме е яд колкото на тях толкова и на себе си .   

 

Сега проверих, официално на сайта им все още всичко им е в зелено за българи от Малайзия към Камбоджа. Попаднали сте на някой дето се учи. Явно не сте дръпнали голям скандал. :) Това може да го използвате за компенсация, опишете подробно случая и доказателства, малко вероятно е да дадат кеш, но поне безплатни билети ще пратят. За много по-малки неща са компенсирали.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Нали говорехме за пет-звезден?

Като е три звезди, много ясно, че ще е по-евтин.

В първия пост се говори за 5-зв на цена 50Е.

 Извини ме не ме бива много по писането и вероятно не съм го написал както трябва .  

 Пет звезден е хотела , в който се настанихме в града , след като ни изгоря отиването до Сием Рап , но не беше нещо особено.

 Знаеш че града е на около час от летището и за 3 дни нямаше смисъл всеки ден да се връщаме до летището  , да не говорим че и не би било евтино било с такси , било с Клиа експрес . Зарязахме куфарите с дайвинг оборудването в гардероба ,  така или иначе го бяхме платили и с ръчния към КЛ.

  Туна 2 е удобен хотел за кратък престой между полети , или преди тях и ние винаги го ползваме. 

 Хотела не е почасов и не е в транзита . Излиза се навън . На терминалите е пълно със заведения за хранене . А до международния терминал е на 5 минути с влакчето . Самият хотел не блести с нищо освен че е удобен и на поносима цена . И разбира се бирата я няма в заведенията на терминала . В някои от магазините на много странично рафтче . :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.