Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Да ви се представя. Обичам да пътувам като всички вас. Всяка свободна минута прекарвам в мечти и планове за пътувания. Обичам сама да организирам пътуванията си, за мен това е половината кеф :)

Не съм фен на олинклузив почивките и многозвездните хотели. Обичам да вървя по обикновени улици, да гледам хората как живеят, да се смеся с тълпата, да опознавам чужди култури и традиции.

Била съм в не много страни, преди 10-ина години бях на пътуване в Германия, Австрия, но скоро смятам да повторя, останаха толкова непосетени места. Преди 3 години бяхме на почивка на остров Тенерифе, чудесно местенце за любителите на екзотичните топли страни.

Миналото лято навъртяхме с приятелка и двете ни деца 6000 км за три седмици, в прекрасните северна Италия, остров Сардиния и Хърватска. Беше незабравимо пътуване.

А в годината поне два пъти (в тая криза паднахме на веднъж годишно :( )пътуваме до Лондон, любим град ми е.

А сега, след седмица заминаваме за Исландия, бях вдъхновена от Георги и съм на път да осъществя една детска мечта, да видя северното сияние..Е, планувани са и куп други природни красоти и забележителности, смятам че ще е едно запомнящо се пътешествие..

И така, обичам да чета други пътешественици, техните преживявания, натрупан опит, добър или лош. Дано успея в този живот да осъществя и половината си мечти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Там поне с интернет няма проблеми, каквито имах тия дни в Белгия например...Стига да стигнеш до цивилизация де, под Seljalandfoss (по-спомен го написах, ако съм му уцелил спелинга имам нужда от доктор май!) няма нет :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.