Прескочи до съдържание

И още един новак за Тайланд...


cybersimo

Препоръчани мнения

 

2. Някой има ли мнение за плажа -Bangtao на Пукет. Изглежда ми хубав, но всички говорят само на юг от Патонг. 

 Писах в другата тема за Тайланд :)

Връзка към мнение

ами другите варианти са до летище Don Meung, но ще трябва да се предвижвам между двете летища /което не съм проигравала и не знам колко време ми е нужно и с какво/ или да оставя Банкок за последните 2 нощувки/3дни  

Ние ползвахме шатъла между Don Mueang и Suvarnabhumi в час пик (около 18 часа) и придвижването отне 1 час и 15 минути. При пристигането на Suvarnabhumi опашките на имиграционните бяха километрични и чакахме 2 часа да влезем в Тайланд.

Връзка към мнение

И при нас опашките на влизане бяха километрични, обаче минаваха едни млади служители и казваха, че и по-нататък има гишета за хора с визи, но никой не помръдваше. Ние се престрашихме и тръгнахме, накъдето ни показаха, вървяхме 5 мин. или може би и повече към дъното на коридора, стигнахме до съвсем празни гишета и си минахме светкавично.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.