Прескочи до съдържание

ние пък мислим да рискуваме в Мексико


Боряна йовкова

Препоръчани мнения

Боряна йовкова

начетох се за картелите, но толкова хора се връщат оттам живи и здрави...

мислим да бъде през ноември за три седмици /най-малко/ и мислим да наемем бусче с местен шофьор.

програмата е  сметната  по гугъл мапс в км и часове.

който иска да заповяда. Третият ден - Акапулко може и да отпадне

това са разстоянията в километри и  часове                                                     престой 3.55   с оглед на километрите, предлагам да направим следното   ме 13.15 мад 14.5 17.35 ден           ме 19.55 пар 20.45 прест 13.5 1 софия  мексико сити 7 амстерд 5.35 прест 19.25             зависи кой ден точно ще се лети, може през Мадрид, Амстердам, Париж, Мюнхен     нощувка                                         2 мех. Сити- антропологическия музей , сокало- истор. център,              Сочимилко- плаващите градини нощувка               3 Мех. Сити- Теотиуакан - Тула                   / и двата обекта са на север, но от различни изходни точки. Да се провери могат ли да се направят за 1 ден     Мех - Тула - 97 км/1.30                 4 мех.- Акапулко - има полет сутринта  7.58-9.15 аеромексико 19.05 20.2 аеромар 148 евро     5 мек. Сити - оаксака полет 8.5-10.10 аеромар               разглеждне Монте Албан, нощувка                 6 оаксака - митла - 55км -1 час и оттам продължаваме към Салина Крус 278км/4.35 нощувка      /гугъла даде и други курорти - Пуерто Ескондидо , Хуачико, но и до двата пътя е кофти   7 Салина Крус -  сутринта - плажче, следобяд - Тустла Гутиерес 259км/3.45 нощувка       8 Каньона Сумидеро и водопадите Агуа Азул. /тук има и др. водопади - на 65 км, не знам дали ще стигне времето   нощувка в Сан Кристобал или в Тустла                 9 Тустла - Паленке -390км/5.30 /мисля, че можем да видим самото паленке същия ден       нощувка в паленке                 10 Паленке -Кампече - ушмал 359км/4.43 ако можем да го видим същия ден?                               11 Ушмал - Мерида - , пътуваме към Валядолид - 237 км/2.42           12 Валядолид - Чичен ица - нощувка                 13 Валядолид - Плая дел Кармен -141км/1.40 - нощувка             14-16 плаж                   17 Плая дел Кармен - Канкун 69 км /1 час                18 Канкун - Веракрус -полет 19.06-20.03- 52 евро               19 Веракрус - Ла вента нощувка                 20 Веракрус - Мексико сити нощувка може и да не спим още веднъж там, има полет в 17.55-19.15 76 евро   21 Мексико - София / това ще бъдат два или повече дни, заради часовата разлика/      

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Боряна, можеш ли да оправиш форматирането, че така е леко неразбираемо?

 

Аз съм била на Юкатан (по-точно в Тулум) и беше супер спокойно. Ние спяхме в апартамент под наем в градчето и карахме напред назад кола под наем. Сигурна съм, че ще останете супер доволни от пътешествието!

 

Между другото, те имат една разновидност на текилата, която пият много - "mezcal"

Редактирано от rossi
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз доста се затрудних в четенето на програмата.

Ако я имате в някакъв друг формат, можете да я пуснете тук или да ми я пуснете на съобщение - ще помогна в редактирането на текста, за да се чете по-лесно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Боряна йовкова

ден ме 19.55 пар 20.45 прест 13.5

1 софия мексико сити 7 амстерд 5.35 прест 19.25

зависи кой ден точно ще се лети, може през Мадрид, Амстердам, Париж, Мюнхен

нощувка

 

2 мех. Сити- антропологическия музей , сокало- истор. център,

Сочимилко- плаващите градини нощувка

3 Мех. Сити- Теотиуакан - Тула 6

/ и двата обекта са на север, но от различни изходни точки. Да се провери могат ли да се направят за 1 ден

Мех - Тула - 97 км/1.30

4 мех.- Акапулко - има полет сутринта 7.58-9.15 аеромексико 19.05 20.2 аеромар 148 евро

5 мек. Сити - оаксака полет 8.5-10.10 аеромар

разглеждне Монте Албан, нощувка

6 оаксака - митла - 55км -1 час и оттам продължаваме към Салина Крус 278км/4.35 нощувка

/гугъла даде и други курорти - Пуерто Ескондидо , Хуачико, но и до двата пътя е кофти

7 Салина Крус - сутринта - плажче, следобяд - Тустла Гутиерес 259км/3.45 нощувка

8 Каньона Сумидеро и водопадите Агуа Азул. /тук има и др. водопади - на 65 км, не знам дали ще стигне времето

нощувка в Сан Кристобал или в Тустла

9 Тустла - Паленке -390км/5.30 /мисля, че можем да видим самото паленке същия ден

нощувка в паленке

10 Паленке -Кампече - ушмал 359км/4.43 ако можем да го видим същия ден?

 

11 Ушмал - Мерида - , пътуваме към Валядолид - 237 км/2.42

12 Валядолид - Чичен ица - нощувка

13 Валядолид - Плая дел Кармен -141км/1.40 - нощувка

14-16 плаж

17 Плая дел Кармен - Канкун 69 км /1 час

18 Канкун - Веракрус -полет 19.06-20.03- 52 евро

19 Веракрус - Ла вента нощувка

20 Веракрус - Мексико сити нощувка може и да не спим още веднъж там, има полет в

17.55-19.15 - 76 el,f

21 Мексико - София / това ще бъдат два или повече дни, заради часовата разлика/

Пействам го от ексел, не можа да стане като прикачен файл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.