Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Георги, другарю ... изключително щастлив, че пристъпи към стъпка номер 2 :) и вярвам, че форума ще е успешно местенце за всички нас пътуващи - къде advanced къде beginner - да се опознаваме един друг, да споделяме идеи, да приветстваме нови другари в общността. Успех.

 

Малко за мен ... пътувам от дете. Живял съм в редица места в редица държави, понастоящем във Варна. Смея да твърдя, че съм открит към света, и той към мен. Обичам да посещавам нови страни и да опознавам малките улички, ресторанти и барове. Имам голямото щастие, че работата ми позволява да правя и извънредни служебни пътувания, където при късмет, успявам да се насладя на месните характеристики.

 

Имам свой travel blog и подобно на Георги обичам да намирам за себе си, приятели и непознати добри оферти, а всякакви тайни и новини около самолетните пътувания ... къде евтини, къде егзотични.

 

Имам редица любими дестинации, към които се връщам винаги със сантимент ... особено в Централна Европа. Поставил съм амбициозна цел да посетя поне 100 страни ... или поне 1 млн. км във въздуха. На този етап съм посетил 35 страни и малко над 200 хил. км.  Идните дни ми предстои съчетано служебно/лично пътуване из Йордания, Либия и Алжир. А след около месец към Шанхай, Пекин и Токио.

 

Ще влизам често тук ... и винаги съм насреща за идеи, съвети и коментари.

На добът път Георги.

 

QuiQui

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

ох, и Азия ли съм омазал освен Европа...сега ще ги проверя всички пак. 

 

Иначе списъка е много разнесен насам натам, но това няма как да го оправя, форумна недомислица си е, но иначе, когато външен човек гледа профила са в колонка и е по-прегледно. 

 

Готова е Азия, пробвай пак. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.