Прескочи до съдържание

Проблем с пускане на нова тема


Препоръчани мнения

Искам да пусна нова тема,но ми излиза съобщение "Използвате забранено разширение за изображения"Дори след като изтрих всички снимки от темата.Досега не съм имала проблем с публикуването на снимки.Какво мога да направя за да пусна темата?

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение

Искам да пусна нова тема,но ми излиза съобщение "Използвате забранено разширение за изображения"Дори след като изтрих всички снимки от темата.Досега не съм имала проблем с публикуването на снимки.Какво мога да направя за да пусна темата?

В кой раздел искате да е темата?

Без да добавяте снимки отново ли не става?

Връзка към мнение

В кой раздел искате да е темата?

Без да добавяте снимки отново ли не става?

Опитвам се да я пусна в раздел Италия.

Изтрих снимките и пак не става.

Връзка към мнение

Т.е. в момента при опит за пускане на тема без снимки пак не става?

 

Може ли да отидеш на "Мои файлове -> Прикачени файлове" и да провериш дали няма в списъка от качените?

 

chrome_2017-03-06_18-55-47.png

 

 

Обикновено това се случва, ако пробваш да качиш снимка, която е с разширение различно от стандартните jpg, jpeg, png и т.н.

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Точно така и без снимки пак не става.

Не,в списъка не са снимките,които исках да прибавя към темата.Всички до една бяха с разширение jpg.

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение

Точно така и без снимки пак не става.

Не,в списъка не са снимките,които исках да прибавя към темата.Всички до една бяха с разширение jpg.

Аз не знам къде е проблема, това ще го каже Георги, но мога да пусна тема каквато искаш, а ти да си пишеш в нея. :)

Ако те устройва, пиши ми на лични. :)

Връзка към мнение

Мерси за предложението :) Все пак ме интересува има ли опция вече написаното да го сейвна в профила си и евентуално утре да продължа,ако проблема е поправим.

Връзка към мнение

Мерси за предложението :) Все пак ме интересува има ли опция вече написаното да го сейвна в профила си и евентуално утре да продължа,ако проблема е поправим.

Да разбирам, че в момента имаш написан текст?

В края на полето, където пишеш има час към който е запазена информацията. 

 

227.png

 

Предполагам, че утре можеш да я възстановиш, като кликнеш върху запазено съдържание към ...

 

229.png

 

Все пак си го запази и в някакъв друг вариант, ако е много голямо. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако караш на написания текст, силно е възможност някакво кеширане да пречи. Бих препоръчал да копираш текста и да пробваш в друг браузер или в incognito/private на текущия. 

 

Явно някоя от снимките не се е харесала на системата и кеширането пречи да пуснеш темата, въпреки че снимките са изтрити. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не много по темата, но и аз да се оплача...цяла вечер се опитвах да кача снимки в мнение в В момента съм... и не става и не става. Изчезва и текста, дава грешка все едно няма нет, но нет има. Пробвах с различни снимки (защото пък вчера половината качи, половината не искаше) -нищо. Накрая си останах и без текст и без снимки :( Снимките са в телефона и са. jpeg

Връзка към мнение

Не много по темата, но и аз да се оплача...цяла вечер се опитвах да кача снимки в мнение в В момента съм... и не става и не става. Изчезва и текста, дава грешка все едно няма нет, но нет има. Пробвах с различни снимки (защото пък вчера половината качи, половината не искаше) -нищо. Накрая си останах и без текст и без снимки :( Снимките са в телефона и са. jpeg

 

Ако не е проблем, прати ми някоя от проблемните снимки на admin маймунка magelanci.com да погледна. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.