Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Понеже не можах да намеря подходяща тема, отварям нова.

Flibco вече и в Португалия - трансфери за летищата в Лисабон, Порто и Мадейра, цени от 7€. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

И нa Мaдейрa от летището до Фуншaл си имa нормaлен грaдски трaнспорт зa около евро. Мaлко е бaвен и с неясно рaзписaние, но пък прaви впечaтлявaщa пaнорaмнa обиколкa нa цялaтa облaст зa без пaри :) По онези ширини чaс-двa не се броят зa никaкво време.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

На някой случвало ли му се е да има билет за по късен трансфер и да ползва по-ранен. Дали шофьорите са склонни да те вземат при променен полет.

Случая ми е такъв имам билет за утре сутрин, защото щях да пътувам с уиз, но с променен полет ще пътувам тази вечер с раян. Има шатъл и тази вечер, мисля да пробвам да помоля шофьора да ме вземе.

Връзка към мнение

Естествено, ако има места. Сканират ги, да. В условията на сайта пише , че ако самолета закъснее и има места може да те вземат на следващ курс. Оттам търся евентуална логика с, ако самолета подрани :D.

Връзка към мнение

И аз съм пътувал с по-ранен курс.  
Бях с полета на Wizz , който по разписание каца на Шарлероа в 7:50.  Опциите за flibco до Брюж бяха 8:00 и 9:30 и аз  си бях взел билет за 9:30.  Добре, обаче самолета кацна десетина минути по-рано, аз бях някъде на предните редове, изстрелях се като тапа, минах бързо паспортен контрол и на спринт и се озовах при автобуса в 7:58.  Шофьорът ме качи без проблем, а куриозът беше, че бях сам в целия автобус, ако не бях аз, щеше да остане капо. :biggrin:

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Извинявам се, че похищавам темата, но ми се струва свързано. Искам да си купя евтин билет с Flibco Люксембург до Шарлероа на 21.02 догодина, но в сайта, обяснимо, не са активни тези дати. Кога най-рано може да се купи 

Връзка към мнение
преди 28 минути , SLX каза:

Извинявам се, че похищавам темата, но ми се струва свързано. Искам да си купя евтин билет с Flibco Люксембург до Шарлероа на 21.02 догодина, но в сайта, обяснимо, не са активни тези дати. Кога най-рано може да се купи 

Виж кога е последната дата, за която предлагат и сметни по този начин за колко дни напред им е наличен графика, така ще прецениш кога се очаква да пуснат билетите за твоята дата. Ако предлагат само до края на лятото може и да са на зимно/лятно разписание. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , Георги каза:

Виж кога е последната дата, за която предлагат и сметни по този начин за колко дни напред им е наличен графика, така ще прецениш кога се очаква да пуснат билетите за твоята дата. Ако предлагат само до края на лятото може и да са на зимно/лятно разписание. 

На лятно и зимно са. Сега има до края на октомври. Имат нюзлетър, чрез който обявяват новини/публикувано ново разписания. 

Връзка към мнение

Малко отчет — не ме взеха, много ми бил евтин билета, та сега ще подремна тук до сутринта.

sLX, да на сезонни са за лятото отвориха март. Наглеждай от време на време. 

Връзка към мнение
Дани Магелани

Съжалявам, че не са те взели!Аз направих опит за по-ранно качване с Flixbus и също не ме взеха. 

А беше почти празен.

Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Имам да взимам билети на Flibco от Брюксел Шарлероа до Люксембург. Първият билет беше 5 евро, но за следващият цената веднага скочи на 17 евро. Имате ли наблюдение дали може да падне пак или са се изчерпали местата по 5 евро? До датата има около 2 месеца и половина, за други часове на същата дата все още има по 5 евро.

Връзка към мнение
преди 13 минути , Яничка каза:

Имам да взимам билети на Flibco от Брюксел Шарлероа до Люксембург. Първият билет беше 5 евро, но за следващият цената веднага скочи на 17 евро. Имате ли наблюдение дали може да падне пак или са се изчерпали местата по 5 евро? До датата има около 2 месеца и половина, за други часове на същата дата все още има по 5 евро.

Миналата година ги гледах - моите не падаха, само се качваха

Интересното беше, че за Брюж и Гент билетът важеше за целия ден, а за Брюксел - само за определения час. За Люксембург не знам как е, но ако важи за целия ден....

 

Редактирано от noshtna_ptica
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 година по-късно ...

някой има ли наблюдение дали  Flibco редуват дните и часовете с промоционални билети? както е примерно при EasyBus - ако влезеш утре може да видиш, че за твоя час се е сменила цената на по-ниска? питам, понеже пуснаха зимното разписание и гледам, че в период от две седмици билетите са все по 5 евро, само за моя ден и час - по 10, и се чудя дали след някой друг ден няма моят час да стане 5 евро, а друг да се смени на 10?

Връзка към мнение

Моите впечатления са, че билетите от 5 евро са само 2-3-5 броя на всеки курс, след като се изчерпят, се пуска по-високата цена. Това е от миналата година, може някой с по-скорошен опит да каже как е било.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Точно както е написала @Romana е. Има 2-3 билета от 5€, после се качват на 10 и като свършат и 10-евровите, стават 14, а на място - 17€. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Трябва да откажа едни билети на Флибко-то за Люксембург и предполагам, доколкото прочетох,  че парите ще ми се върнат в акаунта. Някой знае ли дали има срок да се използват след това? Важно ми е.

Връзка към мнение
преди 13 часа, kakadu каза:

Някой знае ли дали има срок да се използват след това?

Да, връщат ги в акаунта като кредит за следващо пътуване. Във FAQ пише, че:

Flibco.png.f585ca2032d464940d5c286ae42e8be3.png

 

Все пак отдавна го правих това упражнение, нека и някой друг да потвърди.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

трансферите от Брюксел до Шарльороа около час ли отнемат? в разписанието са дадени на половин час, на билетите пише, че са през 20-30 минути, спазват ли си часа по разписание или идват по всяко време? безпроблемни ли са като цяло - т.е. има ли нужда да се остави някакъв солиден аванс от време /като за Лондон примерно/ и да се вземе по-ранен автобус?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.