Прескочи до съдържание

Резервация за хотел през Travelrepublic


stefani1

Препоръчани мнения

здравейте, искам да Ви попитам правили ли сте някога резервация за хотел през сайт travelrepublic?? В самият сайт пише,че резервациите са валидни за гости с EU паспорти, дали ако направя резервация от там ще имам някакви проблеми,че сме български граждани, а сайта е английски ??? 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

здравейте, искам да Ви попитам правили ли сте някога резервация за хотел през сайт travelrepublic?? В самият сайт пише,че резервациите са валидни за гости с EU паспорти, дали ако направя резервация от там ще имам някакви проблеми,че сме български граждани, а сайта е английски ???

По техни думи - не, питал съм ги по телефона.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тук имаме също малка дискусия за Travel Republic: http://magelanci.com/topic/3349-%D1%83%D0%B6-%D0%B2-%D0%B5%D1%81-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%BC%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B8-%D0%BF%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8/

 

При положение, че пише граждани на ЕС, а ние сме точно такива, не виждам причина да има проблеми. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
  • 2 години по-късно ...

При резервация през травел републик не ми приемя картите, виза и масър пробвах, не става. А миналата година съм правила резервации. Както и в друг форум писаха че сега не приема може би наши карти. Знаете ли нещо по въпроса? Някой спомена че навправил с пейпал. Чудя се да си правя пейпал ли сега, но там май има такси при превалутирането/ четох в сайта им/ освен че на по-неизгоден курс обменят валута да има и още такси ли?

Връзка към мнение

Да, за разлика от миналите години ТР сега не приема нашите карти. Затова вече направих три резервации  през Paypal. Така че ако държиш да резервираш си направи регистрация в Paypal. Тя никога не е излишна.

Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Исках да прегледам цените на хотелите за лятото, но в travelrepublic.ie при търсене не ми дава за никъде. пробвах и за други държави, не само за България, но не. Дава ми това:

Not available

We couldn't find any hotels available for your chosen dates

 

Като цяло сайта работи, полети дава, но хотели-не.

Пробвах travelrepublic.co.uk - той вади хотели, но там са по-високи цените, а и не знам дали ще може български граждани да резервираме. Досега само пре ie съм резервирала хотели. Доволна бях от тях, тази година пролетта ми върнаха парите по график по две резервации, хотелите не бяха отворили още.

Някой ако иска да провери дали при него вади резултати за хотели.

Връзка към мнение
преди 7 минути , stani.m каза:

Исках да прегледам цените на хотелите за лятото, но в travelrepublic.ie при търсене не ми дава за никъде. пробвах и за други държави, не само за България, но не. Дава ми това:

Not available

We couldn't find any hotels available for your chosen dates

 

Като цяло сайта работи, полети дава, но хотели-не.

Пробвах travelrepublic.co.uk - той вади хотели, но там са по-високи цените, а и не знам дали ще може български граждани да резервираме. Досега само пре ie съм резервирала хотели. Доволна бях от тях, тази година пролетта ми върнаха парите по график по две резервации, хотелите не бяха отворили още.

Някой ако иска да провери дали при него вади резултати за хотели.

При мен сайта си работи

 

 

Screenshot_20201124-105013_Chrome.jpg.4507af4f786d859517e453dd3c8597e1.jpg

Връзка към мнение

Значи нещо при мен не става. А преди около две седмици виждах хотели, имаше 15 евро депозит и безплатна анулация до определени дати.

О оправи се, трябвало да попитем тук...

Редактирано от stani.m
допълване
Връзка към мнение

Здравейте

Гледам един хотел тук е 360Е за седмица , а в Букинг е 1800 лв . Може ли с дебитна карта master Card или Visa да се плаща? Правил съм си paypall преди 6 години и не помня нищо .

Връзка към мнение
преди 9 часа, ivan69 каза:

Здравейте

Гледам един хотел тук е 360Е за седмица , а в Букинг е 1800 лв . Може ли с дебитна карта master Card или Visa да се плаща? Правил съм си paypall преди 6 години и не помня нищо .

Да, може!

Връзка към мнение

Сега може ли, миналата година не ставаше с карта и си припомних профила в пейпал, тогава стана. При мен сайта пак не вади резултати, защо така се получава...., и вчера така-преди обяд не става, след обяд- да. 

Сега пробвах през друг браузър, това ми даде:

 

travel.png

Редактирано от stani.m
допълване
Връзка към мнение

За съжаление от миналата година от България може само през Пейпал. С българска дебитна или кредитна карта не става. 

Тази картинка я дава, но точно над нея в левия и ъгъл е логото на травъл републик. Като кликнеш върху него и ти отваря сайта за търсене на хотели.

Връзка към мнение

Тази картинка ми даде след търсене на хотели, това е резултата. Отваря ми началната страница, при търсене на полети дава резултати, но при търсене на хотели, като резултат дава това от firefox, а от мозила - 

Not available

We couldn't find any hotels available for your chosen dates

Връзка към мнение

А не мога ли да отида директно в хотела без да плащам? Хем ще си спестя и комисионната на Travelrepublic . Проблема е че кацането е в 2 през нощта , а и съм с деца........Не е много по темата , ако преценят модераторите да го преместят или изтрият

Връзка към мнение

Не разбрах какво искаш да кажеш, но винаги можеш да отидеш до хотела и без резервация. Съществува риска да не са останали стаи, но в момента ми изглежда много малко вероятно това

Връзка към мнение
преди 1 час, stani.m каза:

Тази картинка ми даде след търсене на хотели, това е резултата. Отваря ми началната страница, при търсене на полети дава резултати, но при търсене на хотели, като резултат дава това от firefox, а от мозила - 

Not available

We couldn't find any hotels available for your chosen dates

При мен всичко е наред, нормално се отваря сайта- и през хром, и през  Microsoft Edge. Дори вчера анулирах една резервация и направих една нова.

Връзка към мнение

Да , това ми беше  идеята , да отида направо в хотела и там да си платя без да имам предварителна резервация , обаче намерих някакъв сайт на хотела  и там цените са 120$ а през travelrepublic са 50Е . Май ако реша да пътувам , ще ползвам travelrepublic . Резервацията е неотменяема , така ще я правя в последния момент....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , ivan69 каза:

Да , това ми беше  идеята , да отида направо в хотела и там да си платя без да имам предварителна резервация

Много се съмнявам да ти предложат същата цена , като се появиш през нощта на рецепция 🙂

Връзка към мнение

Оправи се сайта, все така се случва при мен, след обяд е наред. Roje , а при анулирането удържат ли ти тия 15 евро, които се плащат при правене на резервация?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, stani.m каза:

Оправи се сайта, все така се случва при мен, след обяд е наред. Roje , а при анулирането удържат ли ти тия 15 евро, които се плащат при правене на резервация?

Вчера не ми ги удържаха, веднага ги върнаха по сметката ми в Пейпал, а от там ми изпратиха емейл, че до няколко дни ще са в картата ми, от която правя преводите в пейпал. Писах като основание за анулирането Ковид-19

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.