Прескочи до съдържание

Здравейте, Hello, Hola, Jambo, Ni hao, Namaste...:)


Препоръчани мнения

Здравейте, казвам се Христо от Пловдив

Обичам да прекарвам свободното си време сред природата, на път и с апарат в ръка :)  

Фотографията е нещото което ме движи и е начина да се покаже света на всички онези които нямат възможност да пътуват. Независимо от различията между хората и разстоянията които ги делят , фотография премахва всички граници, а всеки един запечатан момент е щастлив миг останал в историята на нашият живот. 

Поздрави на всички пътешественици !!!

Buen Camino!!!

post-8116-0-42408600-1490906539_thumb.jpg

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

Добре дошъл!

Само като чуя / видя да се говори за фотография и наострям ушите. Довечера форумът спира за малко поради миграция, но като го пуснат се надявам да видя, колкото се може повече снимки от личния ти архив. :) Надявам се да споделиш с нас. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл! Фотографията също е мое хоби, макар и да не съм супер напреднал в него . Ще се радвам да споделиш някои от твоите снимки. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл!

 

Другата седмица има събиране на част от магеланците в Пловдив. Добре дошъл си и там - http://magelanci.com/topic/8685-%D1%81%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B0-%D0%B2-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2-06042017/#entry210144

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

само едната е моя, другите са на едни приятели от Перу и Израел :)

 

ОК, че две бива, за теб и другарче, ама три в една раница вече стана любопитно :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Раниците не са ли две?

Добре дошъл и от мен! Пловдивската ни група се увеличава в количествено и качествено отношение!

Редактирано от pamela
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хаха ся пък и раниците :) Ето ми я Бандата с която станахме страхотни приятели :) от ляво на дясно Перу, Израел, Испания, Италия, България :) та двете бутилки кола са вече знаете на кой :)

post-8116-0-09260000-1490948483_thumb.jpg

Редактирано от bucanero
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравей, Христо, от Пловдив! :)  Добре дошъл в магеланското братство. :)

 

Да издам малко вътрешна информация... познавам Христо и той е страхотен фотограф. В две поредни издания печели първа награда в престижен китайски фотоконкурс, а преди 2 години заедно с него се конкурирахме в раздел архитектура... Хубави спомени, дано имаме шанс да ги повторим някой ден. :)

 

post-181-0-14082100-1490950195_thumb.jpg

 

 С приключения  и фотоапарат на път и само напред. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.