Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Споделете мнението си за новата версия на magelanci.com. Кое ви харесва, кое според вас може да се подобри? Може би сте забелязали бъг, некоретен превод или нещо друго, което ви бърка OCD-то? Тук му е мястото :)

 

Неща, които не са прехвърлени все още и ще бъдат добавени съвсем скоро:

  • Посетени държави и атлас
  • Магеланските мили - ще гледам до края на деня да са прехвърлени и да работи формата за заявки.
  • За съжаление непрочетените мнения от преди миграцията не са запазени, ще трябва да започнем отначало.
  • Има проблем при харесванията, известията и т.н. - имената се сливат и няма разделител между тях. Ще бъде докладван бъг, но идните 2-3 дни ще е така.
Връзка към мнение
В момента, Фил каза:

Айде честито и успех! :)

В Ушуая и интернет ли има бе, Фичо...? :D

 

Честит нов форум! :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Честито и от мен! Както се казва, нова версия - нов късмет! Желая на всички да имат желанието и възможностите да посетят набелязаните цели и после да споделят впечатлениятаси тук!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

тамън да се разплача за моите 11 мили, с които толкова се гордея и видях, че още не са прехвърлени. На пръв поглед много ми харесва, доста по-функционално е

Редактирано от Ивка
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Е, най-накрая. Бях пропуснала съобщението за мигрирането към нова версия и мислех, че е първоаприлска шега, че форунът не е достъпен. Установих, че влизам в магеланци по 178 пъти на ден.

Ще ми трябва малко време да свикна с новия облик на форума.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Установих, че крупната сума от 15 магелански мили  липсва в новия портфейл. Кой ги гьепна в суматохата по преместването - признавайте бързо!!

Връзка към мнение
преди 7 минути , Meidj каза:

Установих, че крупната сума от 15 магелански мили  липсва в новия портфейл. 

Е не прочете ли първия пост на Жоро? ;)

 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
преди 2 минути , Фил каза:

Е не прочете ли първия пост на Жоро? ;)

 

 

А ти не ми ли четеш титлата под ника? :lol:

 

Иначе на прима виста мога да отбележа, че новата версия изглежда доста добре като за нова версия :) 

 

Връзка към мнение

Честит нов облик на сайта. 

На мен също ще ми трябва време, за да свикна с новия вид и да спра да страдам за стария ;)

И на пръв поглед се вижда, че е с подобрена функционалност, но пустия му навик се бунтува в мен.

Успех!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много ми харесва новата версия ! Особено много часта с отбелязването къде сме и предстоящи пътувания :) Сега започвам да разглеждам и другите неща 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 20 минути , bobole4e каза:

Така ли ми се струва, или профилните снимки , картинки и т.н. са изключително не на фокус и размазани?

И на мен така ми изглежда, особено си личи при рисуваните картинки, които бяха резки.

Червеното предупреждение за логване с екранното име ми се струва излишно да се показва, след като вече си успял да се логнеш.

Връзка към мнение
преди 42 минути , Oshko каза:

Честито.

Аз виждам посетени държави.

 

В профилите си гима, но не излизат при мненията.

 

преди 21 минути , bobole4e каза:

Така ли ми се струва, или профилните снимки , картинки и т.н. са изключително не на фокус и размазани?

 

Не ти се струва, така и не успях да го избегна това, общо взето имахме един размер на профилните на стария сървър, друг на новия и снимките първо са се смачкали, после са се разтегнали. Удобен повод всеки да си обнови снимката :)

преди 1 минута , neuromancer каза:

Червеното предупреждение за логване с екранното име ми се струва излишно да се показва, след като вече си успял да се логнеш.

 

Само за нелогнати е вече. 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Childish каза:

А само аз ли имам нужда от очила с новата версия? Старост-нерадост.

 

Зависи каква резолюция ти е екрана, винаги можеш да увеличиш шрифта с ctrl++ или каквато е там настройката за браузера, който ползваш. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Иван Попов

Благодаря много за  новата версия,доста труд е положено.И на мен много ми харесва за часта с отбелязването къде сме и предстоящи пътувания:).

Честито на всички.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.