Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Привет зависими,

 

Казвам се Жорж и също като повечето от вас съм зависим. Личната ми зависимост се разкъсва на две между такава към прогресив рок музиката и тази към пътешествията. С цел по-успешна борба и концентриране на двете зависимости в една, от доста години развивам така наречения от мен "концертен туризъм". Имам и още за признаване, но засега драматично смятам да замълча...

 

А, защо точно "Slainte Mhath", оставам на прозорливите да отгатнат...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Еми поне имаш късмета двете зависимости да се допълват лесно!

 

Ако проверя в Уики достатъчно прозорлив ли съм или се изисква повече дълбочина? :)

Връзка към мнение

Уики в случая няма да ти помогне, страхувам се. Идеята не е в превода, а в източника. Той е свързан с една от двете ми любими групи и е заглавие на песен, чиито текст е написал онзи, който е положил бащинска длан върху главата ми на снимката от аватара... :D

 

Много съм щастлив, че все пак създаде това място. Следя развитието на "АероХроники" почти от самото начало, нищо че ти не знаеше за моето съществувание до този момент. Постепенно ще се опознаем, още веднъж благодаря!

Връзка към мнение

Ами в уики пишеше, че е шотландска банда, която се е разпаднала преди 10-ина години. И че означава "добър ден" или нещо подобно. 

 

Уважителна колекция от държави си натрупал, имаше проблем с Азия, ако има и от там въведи си ги :)

 

Аз пък се радвам на вашия ентусиазъм, очаквах някакъв първоначален прилив, но ми надминахте и най-смелите представи!

Връзка към мнение

Не, не, не е въпросната банда. Става дума за британската група Marillion, а човекът от снимката е поне за мен "най-значимия жив шотландски поет" в настоящия момент. Fish е бивш вокалист на Marillion и автор на текстовете от първите им четири албума. Когато преди години при нашето запознанство му казах какво мисля за него, той просто се усмихна и предложи да изпием по една бира. Такъв си е той...


 


Азия, както и Африка са ми по-нататък в списъка, все още имам да изследвам Северна и най-вече Южна Америка, а мечтите ми са свързани с Австралия и Нова Зеландия...


  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моя вкус е също рокаджийски, но малко по-масов, така да се каже, безкрайно ме радва, че повечето звезди в рока са по-достъпни. Фен съм на Foo Fighters и имаше някъде из ютюб клипче с Grohl как е в публиката и куфее на концерт на Audioslave...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.