Прескочи до съдържание

Гардаленд Италия


Kris

Препоръчани мнения

Ние спахме в Gasparina Village (gasparinavillage.it), което е на 2 мин от езерото и на 3 мин от Гардаленд пеша. В комплекса има магазин, ресторант и нещо като басейн-лагуна и е много удобно с деца. Апартаментите, в които ние спахме имаха кухненски бокс и масички и столчета разполажени на тревата на верандата. Много приятно място.

Препоръчвам ви да отидете рано в Гардаленд, за да гледате шоуто по посрещането.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 46 минути , Kris каза:

Искам да благодаря на всички, които ми помогнаха. Върнахме се. Всичко беше прекрасно и точно.

Сега е мой ред ако имате въпроси.

Разкажи за пътуването.

Покажи ни и снимки. 

 

Аз, а предполагам и много други, обичаме да четем, а защо не и да взаимстваме идеи от магелански пътувания. :) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Mary каза:

Разкажи за пътуването.

Покажи ни и снимки. 

 

Аз, а предполагам и много други, обичаме да четем, а защо не и да взаимстваме идеи от магелански пътувания. :) 

Трудно е от телефона. Кацнахме и от Бергамо наехме микробус за 9 човека Рено. Доста скъпо по около 100 евро на човек за 5 дни. Но си струваше. Нощувахме на 4 места Верона, Гарда 2 дена, Комо и Бергамо. Ден и половина бяхме в парковете, стигна ни по вашите напътствия. Обиколихме цялото езеро Гарда и част от Комо.

Благодаря отново.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

От коя фирма наехте кола от летището в Бергамо. Има ли някакви препоръчани фирми с по ниски цени или пробвани сайтове.
Блокират ли големи суми от картата с пълна застраховка, че нямам голям лимит.
 

Връзка към мнение
На 15.07.2017 г. в 21:37, ili каза:

От коя фирма наехте кола от летището в Бергамо. Има ли някакви препоръчани фирми с по ниски цени или пробвани сайтове.
Блокират ли големи суми от картата с пълна застраховка, че нямам голям лимит.
 

Колата взехме трудно защото трябваше бус. Няма голям избор. Намерихме в Goldcar. Взехме пълна застраховка и имаше депозит към 1000 евро. Излезе ни доста скъпо за 5 дена, но беше добре.

Връзка към мнение
  • 5 години по-късно ...

Здравейте!

На 19.06.2023 ще посетим "Гардаленд". Ще пътуваме с Flixbus и в 11 на обяд пристигаме. Търся оферти за намаляване на входната цена за парка. Към момента тази е с най-ниска цена (по 38 евро на човек). Някой срещал ли е по-изгодна цена? 4-ма възрастни сме и ми се иска тези дни да купим билетите. 

Благодаря предварително за съдействието!

Връзка към мнение
преди 20 минути , r_nikolov1 каза:

Здравейте!

На 19.06.2023 ще посетим "Гардаленд". Ще пътуваме с Flixbus и в 11 на обяд пристигаме. Търся оферти за намаляване на входната цена за парка. Към момента тази е с най-ниска цена (по 38 евро на човек). Някой срещал ли е по-изгодна цена? 4-ма възрастни сме и ми се иска тези дни да купим билетите. 

Благодаря предварително за съдействието!

В Гардален последно сме били за Хелоуин 2018г., имаше купони за отстъпка в зърнените закуски на Kellogg's. Но цена от 38евро на човек е много добра за парк от този ранг. Ние всяка година ходим в Европа парк, там билетите не падат под 59евро на човек. Съмнявам се да намериш по-евтино. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.