Прескочи до съдържание

Драго ми е да се запознаем


Препоръчани мнения

благодаря от сърце. сега започвам издирването на евтини билети до Камбоджа, Тайланд и Виетнам. Някакви насоки, които можете да ми дадете ще ми бъдат от огромна полза.

Благодаря! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл! 

Дебни за промоция на самолетни билети на катарските авиолинии и ще останеш доволен. При цени от 350-380 евро от София въобще не мисли, а купувай.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
32 minutes ago, mililia said:

Добре дошъл! 

Дебни за промоция на самолетни билети на катарските авиолинии и ще останеш доволен. При цени от 350-380 евро от София въобще не мисли, а купувай.

Здравей,

 

Благодаря за топлия прием и още повече за съвета за Катар. Ще дебна като хрътка.:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, asen85 каза:

Казвам се Асен, роден в Ямбол и живущ в София.На 32 години. Имам една мечта и тя е да обиколя света.

Добре дошъл на най-правилното място за осъществяване на мечтата ти:ok:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Добре дошъл!Пожелавам ти, да сбъднеш мечтата си, още повече, че си на правилното място за тази цел.:dancing:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Виетнам за Коледа и евтини билети е оксиморон. :) Колкото по-рано ги вземеш, толкова по-добре. :)  Промоциите на авиокомпаниите изключват тези дати. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.