Прескочи до съдържание

Билет Панама - София или нейде в Европа през октомври


Препоръчани мнения

Здравейте,
имам нужда от магеланска помощ и съвет за откриването на добра цена за полет от Панама до София. Това пътуване трябва да се случи в датите 13, 14, 15 октомври.

Всеки ден виждам добри цени за двупосочни билети за този район /най-често посока Доминикана/, но те всички започват от Европа. Доколкото знам такъв билет няма да мога да ползвам, защото до Панама няма да летим, само на обратно. Нали не бъркам, не може да се използва само връщането от подобен билет?

 

Сега тече промоция на Иберия, където виждам цена 375 евро PTY-MAD сиреч Панама - Мадрид, става и с други столици в Европа. Естествено е двупосочен. При опит да си потърся в една посока цената е страшилище.

 

Та да попитам това прилична цена ли е? Има ли шанс да се намери нещо по-добро с оглед, че до октомври има още време? Какви възможности има за еднопосочни билети и появавт ли се изобщо, когато се пресича Атлантика? Кои компании да следя?

 

Благодаря за отделеното време.
 

Връзка към мнение

375 е добра цена, а може да му ползваш връщането в Панама за бъдещо пътуване :)

За по-евтино ти трябват мили, с които да купиш Панама Пунта Кана с Копа (всякакви на стар алианц или други техни партньори стават).

Оттам, на 14ти има полет до Барселона за 90 евро с Левел. Оттам има до София за 60-70 евро, към момента.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря,

сетих се дали е възможно резервиране при Иберия, с надежда за изчакване на по-добра възможност?

Връзка към мнение

Не ми звучи като нещо, което биха предлагали, но не пречи да се пита.

Връзка към мнение
преди 3 часа, bay_kolio каза:

Благодаря,

сетих се дали е възможно резервиране при Иберия, с надежда за изчакване на по-добра възможност?

Мисля, че имаше нещо да резервираш за 72 часа плащаш 5-10 евро, ако купиш билета ти ги приспадат, ако не - ги губиш.

Еднопосочен междуконтинентален е трудно, виж от Доминиканската реп. до Европа с Jetairfly или Level, другото - гледаш двупосочно и не ползваш връщането. 375 е прекрасна цена, ако не броим нискотарифните (то и до Дом. реп. трябва да стигнеш по някакъв начин).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря, сиреч да не се помайвам много. Интересно, но в Скайскенер, azair.me и прочие търсачки Иберия изобщо не попада. Аз някога летях 135 паунда в посока от Лондон до Дом реп. с Томаскук. Ама тая Панама все извън големите оператори. Знам, че хиляди италианци я посещават, чи и живеят там, ама как го правят.
 

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Още се гърча с намирането. Постигнах някъв резултат от 509 евро с Луфти. Поне е директен от Панама до Франкфурт на Майната си. Естствено с връщане.
Някаква идея как да докопам някакъв код, ваучер или нещо подобно. 10 евро да е все е кяр. Четирима сме.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.