Прескочи до съдържание

Лондон - Хонг Конг


Препоръчани мнения

Привет , търся самолетен билет от Лондон - Хонг Конг - Лондон..... пък може и Лондон - Хонг Конг - София.... за дати около 22, 23,24,25 юни до 28-21 август 2017.  Май малко съм закъсняла с търсенето , но сега разбрах , че синът ми ще ходи там на студентски стаж в университета.....та спешно ми трябва билет....и естестествено най-евтин.  Прерових и това което излиза е окло 412 GBP с виетнамските авиолинии...... това като цена как е ? То май не мога да чакам промоцийка, защото юни си е наблизо.

 

Връзка към мнение

Все ми се струва ( без да съм експерт) че цената, която си намерила е прилична.

 

ПП. Може да пробваш да търсиш и до Гуанджоу ( на един хвърлей място е) ако излизат по-изгодни цени . ( Неудобството е че за да кацнеш там трябва виза)

Редактирано от funny
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И на мен на пръв поглед ми изглежда прилична, всичките цени за цяло лято грубо ми гравитират около 500 евро. Може да поразгледаш и часовете дали ще са удобни. Връщане в София качва цената с 300 евро обаче, така че не е вариант. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.