Прескочи до съдържание

дневник Антарктика - март 2017


Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 13 минути , Zaro каза:

Защо ли пингвинчето гледа така уплашено Матеев?

Е колко пък да е уплашено...

DSC04634-01.jpeg

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Гледам на Жорката оранжеви презрамки и по пингвина оранжево има..... 🤣. Преврънал си се в пингвин😂

Редактирано от Branko
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 10 минути , Branko каза:

Гледам на Жорката оранжеви презрамки и по пингвина оранжево има..... 🤣. Преврънал си се в пингвин😂

Еее гледах да се сливам с обстановката за да не плаша животинките 🙂

 

Майтапът настрана - пингвините въобще не се страхуваха от хората. Идваха на сантиметри от нас и любопитно ни оглеждаха без никакво притеснение. Най-малкото по това можеше да се усети колко е девствено това място... Много специално чувство.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

@Георги МатеевВидяхте ли пясъчни плажове в Антарктида? Много снимки съм виждал, но до сега не съм виждал пясъчни плажове от континента и съм се чудил каква е причината за това? Евентуално в някоя от лекциите на кораба засегнаха ли този въпрос?

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 3 минути , Topfly каза:

@Георги МатеевВидяхте ли пясъчни плажове в Антарктида? Много снимки съм виждал, но до сега не съм виждал пясъчни плажове от континента и съм се чудил каква е причината за това? Евентуално в някоя от лекциите на кораба засегнаха ли този въпрос?

Ако правилно си спомням на един от островите имаше пясък. Ще поровя из снимките да видя дали случайно не съм заснел. Иначе в лекциите не го коментираха, но и никой не е питал по този въпрос.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 10 часа, Георги Матеев каза:

Ако правилно си спомням на един от островите имаше пясък. Ще поровя из снимките да видя дали случайно не съм заснел. Иначе в лекциите не го коментираха, но и никой не е питал по този въпрос.

"Лекциите" ми звучи много интересно.

Дали може да споделиш някаква интересна информация от тях, съвсем накратко, някой интересен факт, който не може да се научи от просто четене в интернет или гледане на телевизия?

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 20 часа, П.Кръстев каза:

"Лекциите" ми звучи много интересно.

Дали може да споделиш някаква интересна информация от тях, съвсем накратко, някой интересен факт, който не може да се научи от просто четене в интернет или гледане на телевизия?

Някои лекции бяха водени лично от капитана на кораба, други от морския биолог, но дефакто нямаше нещо, което да не може да се научи от интернет / тв. Все пак беше интересно заради начина, по който се поднасяше информацията под формата на презентации.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ще използвам темата, за да споделя 27 интересни факта за Антарктида от Bored Panda. Някои наистина не ги бях чела 😀

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.