Прескочи до съдържание

Билети до Югоизточна Азия


Препоръчани мнения

с нетърпение очаквам следващата промоция на катарците. търся нещо примамливо за Тайланд или Виетнам за ноември. Последната им промоция за Бангкок беше сякаш скъпа - 460 евро. А една позната се уреди с 270 ешро билет пак до там.

Ще тръпна в очакване.:vinsent:

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, asen85 каза:

с нетърпение очаквам следващата промоция на катарците. търся нещо примамливо за Тайланд или Виетнам за ноември. Последната им промоция за Бангкок беше сякаш скъпа - 460 евро. А една позната се уреди с 270 ешро билет пак до там.

Ще тръпна в очакване.:vinsent:

 

И аз се ослушвам за тази дестинация без конкретен период ;)

Връзка към мнение

Аз пък се оглеждам за намаления до Куала Лумпур и Сингапур. Каква е оптималната цена за билет до там? Не съм следила дестинацията и нямам идея какво да очаквам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 30 минути , mililia каза:

Аз пък се оглеждам за намаления до Куала Лумпур и Сингапур. Каква е оптималната цена за билет до там? Не съм следила дестинацията и нямам идея какво да очаквам.

Най малката цена за Сингапур която аз съм виждал е била 400€

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
1 hour ago, mililia said:

Аз пък се оглеждам за намаления до Куала Лумпур и Сингапур. Каква е оптималната цена за билет до там? Не съм следила дестинацията и нямам идея какво да очаквам.

Ние летяхме от София до Куала и се върнахме от Сингапур. Билетите ги взехме на 430 евро от Фестивалната им седмица, като това беше цената, ако се резервират 3 билета. По-ниско не съм я виждала никога. Преди тези промоции, под 475 евро не беше падала цената.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами, аз реших, че до към 450 евро е добра цена. И аз имам идеята да отида до КЛ, а връщането да е от Сингапур, но всичко ще зависи от цената.

Търся билети за края на октомври, началото на ноември, а май за тогава и цените са по-високи. Ще ми се в картинката да вкарам и Камбоджа, а за там става от ноември.

Връзка към мнение

Специално за Сингапур и Куала Лумпур е добре да се погледне и flyscoot.com . 

Имат изгодни полети от Атина до Сингапур / Куала Лумпур и обратно.

 

На прима виста 24.06 Атина - Сингапур

 с връщане на    06.07 Куала Лумпур - Атина  е 306 евро

 

И с Раян Еър до и от Атина ( около 60 евро) за този период и може и под 400 евро да се върже цената.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , funny каза:

Специално за Сингапур и Куала Лумпур е добре да се погледне и flyscoot.com . 

Имат изгодни полети от Атина до Сингапур / Куала Лумпур и обратно.

 

На прима виста 24.06 Атина - Сингапур

 с връщане на    06.07 Куала Лумпур - Атина  е 306 евро

 

И с Раян Еър до и от Атина ( около 60 евро) за този период и може и под 400 евро да се върже цената.

 

Това при условие, че не се налага нощувка в Атина в нито една от двете посоки и също така без багаж и без храна. Ако се сравни с промотата на Катарците по 450 евро според мен не е особено добра оферта.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

хм, интересно. а някой има ли представа колко е приемлива цена (такава, за която би си заслужавало да се вземе билет) за двупосочен до Банкок и /или до Хо Ши Мин от София или от някоя от съседните ни страни?

21 hours ago, Уатея said:

И аз се ослушвам за тази дестинация без конкретен период ;)

аз търся за ноември, ако излезе нещо, ще те уведомя

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, asen85 каза:

приемлива цена (такава, за която би си заслужавало да се вземе билет) за двупосочен до Банкок

Това за "приемливата цена" е въпрос на собствено светоусещане. Под "приемлива" аз разбирам цена, която някой би приел да плати. Е, за някои хора 1500€ за билет в бизнес класа биха били приемлива цена, за друг 450€ за икономична биха били неприемливо висока цена... 

 

Ако питаш за това колко ниска цена може да се постигне, това вече е друга тема. Февруари пътувахме до Банкок, като маршрутът ни беше Ларнака - Банкок - Рим за 250€. Позициониращите полети София - Ларнака и Рим - София добавиха още 65€ или обща цена 315€ на човек във високия сезон.

 

П.С. Дългият полет беше с Royal Jordanian и междинно кацане в Аман с разумен престой от 4-5 часа... Тъкмо колкото да се възползваме от салона на Diners. София - Ларнака  с егейците и Рим - София - с Раян.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
21 minutes ago, chandni said:

Това за "приемливата цена" е въпрос на собствено светоусещане. Под "приемлива" аз разбирам цена, която някой би приел да плати. Е, за някои хора 1500€ за билет в бизнес класа биха били приемлива цена, за друг 450€ за икономична биха били неприемливо висока цена... 

 

Ако питаш за това колко ниска цена може да се постигне, това вече е друга тема. Февруари пътувахме до Банкок, като маршрутът ни беше Ларнака - Банкок - Рим за 250€. Позициониращите полети София - Ларнака и Рим - София добавиха още 65€ или обща цена 315€ на човек във високия сезон.

 

П.С. Дългият полет беше с Royal Jordan и междинно кацане в Аман с разумен престой от 4-5 часа... Тъкмо колкото да се възползваме от салона на Diners. София - Ларнака  с егейците и Рим - София - с Раян.

благодаря за информацията и да - питането ми е за възможно най-ниска цена :

значи, ако съм разбрал правилно, си летял от софия за ларнака и от там за Банкок?

Връзка към мнение

Аз взех при януарската промоция на Катарците билет до Хошимин от София за 350 евро. Също при тяхна промоция, но през Септември миналата година имаше билети по 380 евро. Според мен това е добра цена и е напълно постижима.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , asen85 каза:

значи, ако съм разбрал правилно, си летял от софия за ларнака и от там за Банкок?

Мъжът ми е летял, а аз съм летяла... Иначе за другото правилно си разбрал. :) 

Връзка към мнение
12 minutes ago, mililia said:

Аз взех при януарската промоция на Катарците билет до Хошимин от София за 350 евро. Също при тяхна промоция, но през Септември миналата година имаше билети по 380 евро. Според мен това е добра цена и е напълно постижима.

 

това е доста добра цена. Благодаря за отговора.

12 minutes ago, chandni said:

Мъжът ми е летял, а аз съм летяла... Иначе за другото правилно си разбрал. :) 

поне вече всичко ми е ясно. уместно уточнение! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 22 часа, mililia каза:

Аз пък се оглеждам за намаления до Куала Лумпур и Сингапур. Каква е оптималната цена за билет до там? Не съм следила дестинацията и нямам идея какво да очаквам.

SOF - SIN 26.10 - 07.11 417€  с KLM и Air France . Цената излиза на сайта на KLM

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
35 minutes ago, taipan said:

А кога са промоциите за Банкок

Досега Катарците имаха 2 основни промоции - края на август, началото на септември и януари-февруари. Но дали точно до Банкок ще имат ниски цени не се знае. А и с тази ситуация.

Иначе следиш сайтовете описани в тази тема:

и споделяш...

Цена 400 евро от София с малък престой в Доха е приемлива според мен.  От Европа излизат по-добри цени, но трябва да се предвиди време.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.