Прескочи до съдържание

Самолетни билети до Бразилия


Препоръчани мнения

Здравейте!

От няколко дни ми се върти из главата какво да е пътешествието ни за 2018г. и след дълги сметки установих,че няма да успея (финансово) за Танзания и Кения започнах да се триумя между Бали,Тайланд и Рио и като, че ли ми се иска да попътувам малко и към Ю.Америка ("стига с тази Азия" все ми повтаря един колега :) )

Въпроса ми е, с кой компании излизат най-изгодни билети, кога да се оглеждам за промоции(пътуването ще е края на септември или октомври),какви долу -горе са приемливите цени?

 

П.С. ако може някой модератор да ми оправи "Ц-то" в заглавието :)

Редактирано от Mary
Заглавие
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В момента има промо на ТАР за около 350€ от Болоня

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако вържеш от 400 евро от София ще е чудно, но ще е на късмет. Иначе редовно изпадат грешки в тази посока (Level на иберийците не лети ли до там?), така че си трябва малко дебнене и готовност да комбинираш полети из Европа, включително с нощувка тук-там. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тази цена е TAP е чудна :) Обаче като видях колко прекачвания има само от Милано до Рио (2бр.) отделно трябва да стигна до Милано, нощувки...

Вчера гледах от Истанбул с Мароканските авиолинии (и 23часа престой в Казабланка, което допълнителен бонус ;) )за 500евро (общо взето ме устройва такава цена), но ...Марокански авиолинии ......:unsure::blink: дори не знаех, че съществуват :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Royal Air Maroc като цяло са ОК компания, ако те притесняват от гледна точка на безопасност. Мисля, че Qatar Airways сключиха някакво сериозно партньорство с тях, а и нямат инциденти. Те са от тези африкански авиокомпании, които може да не се включват в клишето :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги каза:

Royal Air Maroc като цяло са ОК компания, ако те притесняват от гледна точка на безопасност. Мисля, че Qatar Airways сключиха някакво сериозно партньорство с тях, а и нямат инциденти. Те са от тези африкански авиокомпании, които може да не се включват в клишето :)

Това звучи супер ;)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.