Прескочи до съдържание

Съвети за 8 дни в Мианмар


Препоръчани мнения

1 hour ago, AlexandraKo said:

Флай,   тъкмо се чудех тези дни не си ли ходил на някое ново интересно място?

Че твоите африкански пътеписи ми липсват.:unsure:

Бях в Танзания преди 2 месеца - Нгоронгоро и Серенгети, много хубаво беше. Не съм го отразил даже и в блога си още, все не остава време...  Преди две седмици правих и много кратка обиколка на крайбрежието на Черна Гора, но предполагам, че там са ходили много хора... Хайде да не спамим темата, че нали е за Мианмар...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
12 hours ago, FlyTraveler said:

Изключително е да се пътува от Мандалей до Баган по река Иравади. Това ми остана едно от най-невероятните преживяване в Бирма. Всичко се случва по бреговете на реката и по самата нея.  Малко снимки тук.

Иха! :))

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Днес кацнах в янгон след малоумната калибристка Кочин- Куала Лампур- Янгон, която бях сътворила. Aко не бяха ВИП салоните сигурно щях да изперкам. Лошото е, че нищо не видях след като стигнах в хостела в 10, а по-лошото- че съм букнала две нощувки вместо една. И все пак мисля да хвана нощния автобус утре за Баган. Ще пия една бира за утеха :) Така да ми липсва Индия, че за малко да си поръчам едно биряни в търсене на магазин!

IMG_7615.JPG

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.