Прескочи до съдържание

Пътуване до Загреб 11/12 - 15 май


Препоръчани мнения

Здравейте, налага ми се пътуване до Загреб от 11/12 май до 15 май. Погледнах самолетните билети и austrian и airserbia режат глави до там (280 евро двупосочен) . Някое алтернативно летище до Загреб low cost пак не ми се получи да намеря. Та въпроса ми е има ли някакви варианти или остава автобуса (някой ако може да помогне коя автобусна компания пътува до там?). Благодаря.

Връзка към мнение
26 minutes ago, ivo_121212 said:

Здравейте, налага ми се пътуване до Загреб от 11/12 май до 15 май. Погледнах самолетните билети и austrian и airserbia режат глави до там (280 евро двупосочен) . Някое алтернативно летище до Загреб low cost пак не ми се получи да намеря. Та въпроса ми е има ли някакви варианти или остава автобуса (някой ако може да помогне коя автобусна компания пътува до там?). Благодаря.

Мои дружки пътуваха миналата година с Флоренция Бус. Тръгват от Автогара Сердика, пред централна гара.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Флоренция Бус пътува ежедневно. От София тръгва в 14:30 и пристига в Загреб около 02:00. От Загреб тръгва в 23:00 и пристига в София около обяд. Приблизително времетраене на пътуването ~ 12 часа. Цена на двупосочен ~ 150 лева.

 

Добра комбинация самолет + автобус е до Тревизо с Райън и Фликсбус от Местре. Добре са свързани с няколко линии дневно на атрактивни цени. От Триест пък пътуват още няколко автобусни компании.

 

Друга комбинация, която тъкмо се канех да проверя за мене си, е до Братислава/Будапеща с Уиз и оттам с автобус. Сега ще я разуча по-подробно.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.