Прескочи до съдържание

Коли под наем в Испания и Португалия на цени започващи от € 1 на ден.


Препоръчани мнения

  • MADRID 20-23 maggio a 1€ - PRENOTA
  • BARCELLONA 20-22 maggio a 1€ - PRENOTA
  • ALICANTE 20-22 maggio a 1€ - PRENOTA
  • SIVIGLIA 20-22 maggio a 1€ - PRENOTA
  • MALAGA 16-18 maggio a 2€ - PRENOTA
  • IBIZA 20-23 maggio a 2€ - PRENOTA
  • VALENCIA 3-6 maggio a 2€ - PRENOTA
  • PALMA DI MAIORCA 5-8 giugno a 3€ - PRENOTA
  • MINORCA (Mahon) 27-30 maggio a 6€ - PRENOTA
  • LISBONA 20-23 maggio a 5€ - PRENOTA
  • PORTO 8-11 maggio a 7€ - PRENOTA

 

Наем за три дни от Madrid за 1€ бщо / 0,33€ за ден/  PRENOTA

blob-1491993991-AdUp.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Защото е на италиански и не разбирам какво пише. Потърсих за Майорка за 13-18 август, изкара ми някакви цени от 43 евро, но не мога да разбера това крайна цена ли е? И изобщо какво включва тази цена. Не знам и как да си преведа страницата, защото опцията за google translate я няма при мен. Ако може някой да ми помогне.

Връзка към мнение
преди 21 минути , Алекс каза:

Защото е на италиански и не разбирам какво пише. Потърсих за Майорка за 13-18 август, изкара ми някакви цени от 43 евро, но не мога да разбера това крайна цена ли е? И изобщо какво включва тази цена. Не знам и как да си преведа страницата, защото опцията за google translate я няма при мен. Ако може някой да ми помогне.

https://www.cardelmar.it/cbe/index.php?r=partner/ShowCarsList&partnerNo=439642

За твоите дати Форд Ка от 42 до 62 евро/ от 8,40 до 12,40 евро за ден.

 

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение
преди 20 минути , Doctor Who каза:

https://www.cardelmar.it/cbe/index.php?r=partner/ShowCarsList&partnerNo=439642

За твоите дати Форд Ка от 42 до 62 евро/ от 8,40 до 12,40 евро за ден.

 

Благодаря. А можеш ли да ми кажеш какво е Fuel Regulation: Return without full. Накрая ще ни чарджат за горивото, което сме изразходвали ли? Защото не откривам как да сменя на full to full.

Връзка към мнение

 

преди 7 минути , Алекс каза:

Благодаря. А можеш ли да ми кажеш какво е Fuel Regulation: Return without full. Накрая ще ни чарджат за горивото, което сме изразходвали ли? Защото не откривам как да сменя на full to full.

Има много полезна информация тук: https://magelanci.com/forums/forum/54-автомобилен-транспорт-и-коли-под-наем/

Относно опциите на компанията - прочети ощите им условия и контактувай писмено с тях. 

Връзка към мнение
преди 13 минути , Doctor Who каза:

 

Има много полезна информация тук: https://magelanci.com/forums/forum/54-автомобилен-транспорт-и-коли-под-наем/

Относно опциите на компанията - прочети ощите им условия и контактувай писмено с тях. 

Да. Видях. Мерси.

Връзка към мнение

Малко е неясен като цяло сайта. Не виждам опции за закупуване на Super CDW или нещо подобно, което да маха deduction-a по кредитните карти, т.е. да не ти блокира нищо по картата, освен стойността на rental-a и горивото. Това е по-специално за Autoclick. Не го намирам и на сайта на компанията. Също така, не виждам и експлицитно таксата за one-way rental. 

Търся си кола от 1 май сутринта до 4 май вечерта с взимане от летището на Фаро и връщане на летището в Лисабон. Засега имам една резервация през portugal-autorentals.com за 71 евро, което включва Via Verde, Super CDW (не ми блокират сума по картата, т.е. каското е пълно). 

 

Ако някой види нещо експлицитно, да свирка, че да разкарвам резервацията, която имам. :)

Връзка към мнение

Като цяло в Испания много често се случва да е много ниска основната цена и после да се компенсира с допълнителни такси. Това, че те задължават да платиш един резервоар гориво е голям червен флаг. Освен това тези оферти излизат изгодно само ако не искаш допълнителна застраховка и ти блокират няколко хиляди по картата.

 

В останалите случаи понеже горивото го продават на тяхна си цена, услугата зареждане на гориво е на тяхна си цена, допълнителната застраховка е на тяхна си цена и се получава така, че цените се доближават до тези, които не предлагат кола за 1€ на ден. 

Връзка към мнение

Да, в условията пишеше,  че за горивото могат да ни чарджат от 80+ до 170+ евро.  Или че след 60 км на ден се плаща допълнително. Все имаше някакви подводни камъни.  Ще ползваме сигурно vanrell,  че е изпитана за Майорка. Мерси.

Връзка към мнение
On ‎4‎/‎24‎/‎2017 at 11:19 AM, Алекс said:

 

Букнах през Holidaycars кола, Опел Корса за Малага за 7дни. Цената, която получих за наема, пълен пакет застраховки без блокиране на сума по кредитната карта, резервоар full-full: 82.15 GBP или около 192 лева.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.