Прескочи до съдържание

Не е ли време да подновим рубриката - Питайте ме каквото и да е?


Препоръчани мнения

Ударих 1-2 греди миналата година, което е разбираемо, не всеки е съгласен да обсъжда детайли от живота си така. След това ме завъртя шайбата покрай миграцията и стана сложно. Но ще видя какво може да се направи :)

 

Само моля да не давате предложения, че пак казвам, не всеки е съгласен и да не поставяме хората в неудобно положение. Аз ще дискутирам на лични с потенциални кандидати :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Толкова ли е сериозно положението :) Бойко да не е под прикритие във форума. Ние да си мислим, че работи за благото на страната, а той да пътешества :) За да избегнем неудобното положение, предлагам някой да се жертва доброволно за загрявка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Алекс, изчела ли си предишните две теми? Ако не си, можеш да ги започнеш, интересни са (цък)... и да дадем така още време на Основателя в търсене на подходящия кандидат. ;)

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 11 часа, Георги каза:

Само моля да не давате предложения, че пак казвам, не всеки е съгласен и да не поставяме хората в неудобно положение. Аз ще дискутирам на лични с потенциални кандидати :)

Чак пък в неудобно положение. Не са съгласни-отказват. Аз мисля, че сред толкова видни магеланци, да те изберат за желания интересен гост си е привилегия. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
преди 19 часа, Фил каза:

Да бутна малко нагоре .... :rolleyes:

Поне що се отнася до анкети с вътрешни за форума хора, то няма да стане. На мен ми е неудобно да моля, на хората предполагам им е неудобно да ми отказват. 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.