Прескочи до съдържание

Дарения за magelanci.com


Препоръчани мнения

Нещо май не става вече плащането като нерегистриран?   :dontknow:

 

На обяд като го писа, пробвах и наистина ми излизаше да се регистрирам. Но сега си работи, може ли да видиш дали е така и при теб?

 

2013-10-23_20-38-52.png

Връзка към мнение

Тц, същото е като одеве. Да не е нещо от браузър, ала-бала?!  :unsure:

 

Да, браузер ала-бала е, пробвах с private mode на Chrome и не сработи. Сега ще го разчепкам. 

Връзка към мнение

Тц, същото е като одеве. Да не е нещо от браузър, ала-бала?!  :unsure:

 

Я пробвай сега. Хитрееха нещо гадовете, за да карат хората да си правят акаунти. Преди питаше за парола, сега не трябва да пита. Като потвърдиш, че е ОК ще обновя описанието. 

Връзка към мнение

Мисля, че стана, макар че пак даваше някакви грешки, но се оправиха, след като си върнах мейла, който ползвах при пробното браузване снощи (?!?!)...  

 

Иначе от днес въвеждам официално Meidj Donation Formula: D = (P-S)*10%, където D е определената сума за дарение, P - изгодната цена за даден важен туристически продукт (самолетен билет, нощувка и т.н.), S - платената цена за същия продукт благодарение на анонс в Магеланци. Казано по друг начин - 10% от спестеното отива в касичката за дарения :) 

 

А и бирите си се трупат. Не знам как ще я бъде :) 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А и бирите си се трупат. Не знам как ще я бъде :)

 

Жоро, здрав ли ти е пикочния мехур, че сега с тези OJ оферти на катарците, които сглоби, голям урожай те чака. :)

Няма да те мислим поне седмица напред . :drinks:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Жоро, имам един технически въпрос, щото обичам да планирам отрано нещата. Има ли място от което можем да разбираме до кога сме "предплатили"? Помня, че малко след дарението получих автоматично съобщение тук във форума със следния текст:

 

"Здравейте, Duke,

Статусът на профила ви беше повишен за следващите 365 дни.

Това е автоматично генерирано съобщение, моля не му отговаряйте."

 

Като минат тези 325 дни, ще има ли някакво напомняне за подновяване на дарението?

Връзка към мнение

Жоро, имам един технически въпрос, щото обичам да планирам отрано нещата. Има ли място от което можем да разбираме до кога сме "предплатили"? Помня, че малко след дарението получих автоматично съобщение тук във форума със следния текст:

 

"Здравейте, Duke,

 

Статусът на профила ви беше повишен за следващите 365 дни.

 

Това е автоматично генерирано съобщение, моля не му отговаряйте."

 

Като минат тези 325 дни, ще има ли някакво напомняне за подновяване на дарението?

 

Да, когато изтече ще получиш съобщение. Иначе ти остават 293 дни в момента :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.