Прескочи до съдържание

Статичен хедър или сменяващи се снимки?


Статичен хедър или сменяващи се снимки?  

138 магеланци са гласували

  1. 1. Статичен хедър или сменяващи се снимки?

    • Статичен хедър
    • Сменяващи се снимки всеки месец

Тази анкета е затворена за гласуване


Препоръчани мнения

Ето я и обещаната анкета за това как да изглежда хедъра (заглавната лента по-горе) на сайта. Единият вариант е статичен стилизиран хедър, както е в момента. Другият е, периодично променящи се снимки правени от вас, както беше през по-голямата част от миналия месец. 

 

Обсъждане и повече подробности в тази тема: 

Анкетата ще е отворена до четвъртък, 20:00 вечер. Анкетата е публична, останалите ще могат да видят за кой избор сте гласували. 

 

ВНИМАНИЕ! Ако решите да погледнете резултатите преди да сте гласували, губите правото си на глас!

Връзка към мнение

Оказа се, че влизайки като нерегистриран можеш да видиш текущите резултати от анкетата. Така че, на който му е любопитно да погледне преди да гласува без да губи гласа си, може да види първо резултатите като нерегистриран. Специално в тази анкета не мисля, че това е критичен проблем, като дойде време за календарите ще гледам да няма такива неща. 

 

Ако мога да съм като българските медии, резултатите в момента в класацията за песни на магеланците са:

 

Bohemian Rhapsody - класика на Queen, с леко модерен аранжимент: 72 гласа и 63.72% от гласовете

Set the controls for the heart of the sun - психиделична шарена песен на Pink Floyd: 41 гласа и 36.28%

 

Остава ден и половина до крайният срок. 

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Налага ми се да излезна около 20 минути преди обявения краен срок на анкетата, така че ще я затворя още сега. Така и така мача е предрешен без капка интрига и резултатите говорят сами за себе си. Остава текущият хедър, няма да има вариант за избор на снимки. 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.