Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Привет и от мен :)

 

Аз съм Светли от Враца и напоследък с интерес следя http://www.aerohroniki.com.

Обичам да летя и да усещам свободата от летенето, една сбъдната мечта. Но досега не съм летял......със самолет :)

Единствените ми излизания от България са в Турция-беше доста дълга, изморителна и прекрасна седмица, Гърция-около Драма-Кавала и Италия. Както се подразбира навсякъде с кола.

От малък копнея за Северното сияние и магическата земя Исландия, и живот и здраве септември ще имам това щастие.

Надявам се прощъпулника ми в летенето със самолети да продължи, и да трупам повече и повече летателни часове :)

 

Връзка към мнение

Добре дошъл и голяма тръпка ще падне до септември :) Викам въпросите за Исландия вече да ги шириш тук на воля, а не да се завираме при Уиз Еър :)

Връзка към мнение

Ох, не ми говори...иде ми да заспя и да се събудя на 4-ти септември вместо 4-ти април :)

А за капак тази вечер по Дискавъри Беър Грилс ми се фукаше как оцелявал в Исландия... дразнители отвсякъде  :lol:  :D

И аз така викам. Така и така ми беше леко неудобно да спамя там с неща, които изобщо не са по темата, колкото и да ме вълнуват :)

Редактирано от Light
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.