Прескочи до съдържание

Flightdiary мигрира към Flightradar24


Препоръчани мнения

Flightdiary става част от Flightradar24, новият сайт е http://my.flightradar24.com

С миграцията се прехвърлят всички съществуващи акаунти и информацията свързана с тях ( полети и т.н. )

 

flightradar24.thumb.JPG.e1c6da30b84ee295e36c0cd2641de89b.JPG

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Забелязвам една съществена разлика в настройките - преди, когато един профил беше private не можеше да се разглежда списъкът с полети (по дати) на потребителя, но картата с карфиците беше видима, а сега не е и реално private профилите стават само за лична консумация... 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Carrie каза:

не можеше да се разглежда списъкът с полети (по дати) на потребителя, но картата с карфиците беше видима,

Сега е така, когато профилът е публичен - излиза картата с полетите, но без списъка с детайли по дати и дестинации. Или поне аз не намирам как да се видят.
Тоест информацията със сегментите на полетите си остават  вече само за лично ползване, дори и да си настроил профила ти да е публично достъпен.

Връзка към мнение
преди 34 минути , wilks каза:

но без списъка с детайли по дати и дестинации

Има ги, до броя полети Flights е линк към полетите и са видими, когато профилът е публичен, ако профилът е private не се вижда нищо. Сега или показваш всичко или нищо!

123.png.45539d073ca35c358f4c2cff87dd091d.png

Редактирано от Carrie
Връзка към мнение

Урок за @Георги : Те, така се прави!

Няма предупреждения, няма дискусии, няма взаимноубеждения, няма преходни периоди.

Събуждаме се една сутрин и дневникът/форумът - чисто нов

:ok::lol::yahoo:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Да, очаквах, че ще се обърка някой.

 

преди 19 минути , Carrie каза:

Има ги, до броя полети Flights е линк към полетите.

Но на твоите лични (ако си се логнал преди това през акаунта си). Това не са полетите на чуждия профил ;)

 

Поразгледай ги пак. Не ти ли се струва примерно, че ако влезеш в моя профил и решиш да видиш "моите" полети през "Flights", те удивително много си приличат с твоите? :) Това е така, защото всъщност са си твоите полети.

Ако не си логнат изобщо, виждаш само картата и общата статистика на полетите (брой, авиокомпании, типове самолети и т.н.), но без детайлите - дати, часове, дестинации...

Редактирано от wilks
Връзка към мнение
преди 1 минута , wilks каза:

Поразгледай ги пак. Не ти ли се струва примерно, че ако влезеш в моя профил и решиш да видиш "моите" полети през "Flights", те удивително много си приличат с твоите? :) Това е така, защото всъщност са си твоите полети.

Не съм логната, ето отворих твоите полети, да не правя screenshot на всички, но SOF-BGY 21-24.04.2017 не съм летяла :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , Carrie каза:

Не съм логната, ето отворих твоите полети, да не правя screenshot на всички, но SOF-BGY 21-24.04.2017 не съм летяла :)

Хм, странно, а при мен не е така, а както го описах горе. Ако не съм логнат, а профилът е достъпен, виждам само картата, такъв бутон горе в дясно "Flights" липсва изцяло. А ако съм логнат, и реша да разгледам дург профил, виждам само картата. На "Flights" излизат моите полети.

Ще го поразцъкам още да видя откъде се получава различието. 
 

 

П.П иначе да, летял съм  до Бергамо :)

Редактирано от wilks
Връзка към мнение

Под картата като скролнеш, се показват броя полети и там е линкът за всички детайли при публичен профил. Точно това не ме кефи, преди с private профил нямаше възможност да видиш всички подробности за полетите (дати, часове и т.н.), но се виждаше всичко останало. 

Връзка към мнение

Какво е общото настроение, искате ли да си правите профилите публични? Защото в противен случай не виждам логика профилът ви да е въведен тук и да излиза с иконката, ако води към страница, че профила е private. 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 20.05.2017 г. в 22:07, Георги каза:

Какво е общото настроение, искате ли да си правите профилите публични? Защото в противен случай не виждам логика профилът ви да е въведен тук и да излиза с иконката, ако води към страница, че профила е private. 

Проблемът Публичен/Частен от известно време е решен. Тъкмо коментирахме с Wilks.

В настройките на My.FlightRadar вече има междинното Restricted, което довежда до показване на картинката с общатата информация, без подробностите по дати.

Всъшност, както си беше във FlightDiary.

 

Това го споменавам като новост за хората, които предпочитат да не се вижда конкретика и по тази причина са си променили профила на Private (нищо не се вижда в публичното пространство)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.