Прескочи до съдържание

Платформа за споделени авиопътувания


water

Препоръчани мнения

Ами време беше да се появи. Интересно, ново и съвсем просто като концепция, в духа на т.нар.  икономика на споделянето - сайт, който свързва пилоти/наематели на малки частни самолети, в които има места по определени маршрути и желаещи да запълнят местата пътници на съвсем поносими цени.

Например - еднодневно пътуване от Англия до френското крайбрежие - Льо Туке, или пък еднопосочно пътуване от London до Exeter заедно с човек, който отива там по работа и има свободни места. 

Да се надяваме, че ще има пилоти от повече държави и дестинации скоро.

 

https://en.wingly.io/index.php

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 1 минута , water каза:

Ох, вариантът от Уокинг до Франция нещо много взе да ми харесва....

...и като знам, че Уокинг е на половин час път с кола от вкъщи... Провокаторка ниедна! :) 

Ще наблюдавам с интерес.

Връзка към мнение
преди 1 минута , water каза:

А от вкъщи е на час с влак... мммм. Дават и опция да те вземат от гарата, видя ли?:)

Не съм. Баннах ги :biggrin: 

Шегувам се, просто нямам бюджет в момента за разходки, както и време, но ще се ослушвам - или ти ме ритни по кокалчето...

Връзка към мнение

Стига бе, много прилични цени гледам...

И за Англия доста полети има. 

Офтопик, ама оня ден гледах във Flightradar в Бразилия сума ти частни самолети. Ама много падат, януари месец като бяхме на морето паднал самолет с четирима пътници до Парати. Единия беше прокурор по голямо дело за корупция...

Това да не се счита като разубеждаване, сигурен съм, че в Европа нещата са по-различни

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз всъщност виждам предимно за Англия, но не съм се регистрирала и разглеждала подробно. Ще следя с интерес обаче. А при вас защо падат толкова често? Неумение на пилотите или по-специфични условия за летене?

Връзка към мнение

Хо-хо, 1 час панорамна обиколка над Берлин за 5€  :dancing: и с промо-ваучера за 10£ - идва направо без пари! :danced:
Е, леко смущаващо е, че пилотът има всичко на всичко 47 летателни часа kolobok_crazy_pilot.gif , но какво пък - съдбата обича смелите! :biggrin:

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Хм, интересна концепция. И моята е горе-долу такава някой ден като си изкарам любителски лиценз, след това да возя приятели и да си делим разходите, че то хубаво да вземеш лиценз, ама и после да го поддържаш активен са си разходи :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 25.05.2017 г. в 22:28, Георги каза:

Хм, интересна концепция. И моята е горе-долу такава някой ден като си изкарам любителски лиценз, след това да возя приятели и да си делим разходит:)

Айде изкарвай го тоя лиценз! :yes:

Връзка към мнение
преди 8 часа, Фил каза:

Айде изкарвай го тоя лиценз! :yes:

През няколко препятствия трябва да се мине(най-сериозното започва с Т), но е в todo списъка :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.