Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Преди 1 час, t_petkov каза:

Да. Предполагам, обаче, да си извадиш платинум Амекс може навсякъде. Амекс Пейбак е може би е продукт, който е специфичен за немския пазар, за него е ясно. Но за платинум защо да не може и в България?

 

Да, ако Amex имаха клон в България и предлагаха Platinum там, със сигурност щеше да бъде възможно да се извади. Идеята ми е, че няма как това да е Немският Платинум. Сега видях, че те са оставили партньорството им с Пощенска Банка да изтече и изглежда не предлагат никакви карти за Българския пазар вече.

Връзка към мнение
преди 4 минути , Djgeorgie каза:

Да, ако Amex имаха клон в България и предлагаха Platinum там, със сигурност щеше да бъде възможно да се извади. Идеята ми е, че няма как това да е Немският Платинум. Сега видях, че те са оставили партньорството им с Пощенска Банка да изтече и изглежда не предлагат никакви карти за Българския пазар вече.

Да, сега проверих и аз. Не знаех, че в България не се издава Амекс. 🤷‍♂️

Връзка към мнение
преди 8 минути , t_petkov каза:

Да, сега проверих и аз. Не знаех, че в България не се издава Амекс. 🤷‍♂️

За мен също е малко шокиращо, при положение, че те бяха в страната още когато беше доста по-бедна, но явно не са им излезли сметките и са решили да се изнесат. Щом и Diners се изнасят, явно бизнеса с кредитни карти не е много печеливш в България.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Ами то е очаквано, напоследък режат такива транзакции.

А защо не ползваш директно картата за плащане, а минаваш през револют?

Връзка към мнение
преди 46 минути , neuromancer каза:

Ами то е очаквано, напоследък режат такива транзакции.

А защо не ползваш директно картата за плащане, а минаваш през револют?

Картата я ползвам за плащане, ама пусто бай Ганьо - ползвах да ми дърпат автоматично за жилището и разни сметки от Револют, което не става с кредитна карта 😄 И това са ти в Германия още няколкостотин мили всеки месец 😄

 

Връзка към мнение

не знаех, че става с Револют автоматично плащане на сметки

при мен тия неща с плащането на сметки през кредитна карта умряха преди 2-3 години още... иначе са много пари, ама няма начин

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

между другото Револют са пуснали програма с точки, които могат да се прехвърлят към мили. Засега само в някоя държава (май ЮК беше), скоро надявам се и другаде...

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

За колегите които питат

аз успях да си извадя амек без сметка в белгия но имам адрес а и все пак тя ще пристигне там.

Интересно е да се види  и какви точно есктри имаш за платинения амек защото някой от тях са доста интерестни примерно  най високия статус на рент а кар, а и за някой хотелски вериги ....допълниелни остъпки за допълнителни неща... а и както казват колегите ако се ползва ведовно може да се правят доста прилични количества мили на година  което за мен аз бих се опитал да си взема пожизнен статус но май за това ми трябват 100 000 мили .....

Връзка към мнение

Колегата се е объркал , няма пожизнен статус придобит от кредитна  карта нито при а/к , нито при хотелски вериги . Има хотелски карти , които могат да спомогнат малко с броя на нощувките , които се изискват на годишна база , но Амекс Плат не е хотелска карта . 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.