Прескочи до съдържание

Привет и от мен : )


Препоръчани мнения

Живо здраво от мен Валентин,24 години от София. Радвам се, че намерих форума,защото тук наистина човек може да намери полезна информация. Моята енергия в момента е към съсредоточена към това да посетя Нова Зеландия. Иначе обичам обичам да спортувам много- бягане,каране на колело по 100,120 км, ''маане на гащи'' през горички,планини по 40,50км и естествено тренировки със собствено тегло и малко тежести. Абе с една дума движението е живот за мен :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре дошъл :)

Я кажи само с две думи за колелото, какво колело и къде го караш? Че на мен ми е много мерак пак да почна да въртя сериозно, но и пътищата и движението по тях ме отказва. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
6 hours ago, Георги said:

Добре дошъл :)

Я кажи само с две думи за колелото, какво колело и къде го караш? Че на мен ми е много мерак пак да почна да въртя сериозно, но и пътищата и движението по тях ме отказва. 

Най-обикновен байк с дискови спирачки.Нищо специално. Но както бях чул преди ''Не е само колелото''

 

Карам го по дефилето на София, Своге и покрай околни села. Също така и Витоша до Кулата само че преди да навлезна към Витоша и да почна да изкачвам съм карал едно 20 км :D.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
22 hours ago, Спас. said:

Добре дошъл! Мисля, че е крайно време е да си направим един велосипеден подфорум :)

Не знам дали е  подхождаш с ирония,но няма да е лошо наистина : )

Връзка към мнение

Всъщност, скоро ще има една нова екстра, която ще повзоли създаването на клубове по интереси, малко различни или не на 100% свързани с пътуванията. Велосипеден клуб ми звучи чудесно, само да има мераклии да пишат в него :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Щастливеца

Добре дошъл. Такава синергия между спорт и туризъм е вдъхновяваща. Пожелавам ти много късмет и приключения от все сърце.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
40 minutes ago, Щастливеца said:

Добре дошъл. Такава синергия между спорт и туризъм е вдъхновяваща. Пожелавам ти много късмет и приключения от все сърце.

Живо Здраво Щастливец! Мерси и за пожеланието, надявам се при теб да е същото и да ти се връща.:)

Връзка към мнение
19 hours ago, MatriXa said:

Не знам дали е  подхождаш с ирония,но няма да е лошо наистина : )

Капка ирония няма :)

 

4 hours ago, Георги said:

Всъщност, скоро ще има една нова екстра, която ще повзоли създаването на клубове по интереси, малко различни или не на 100% свързани с пътуванията. Велосипеден клуб ми звучи чудесно, само да има мераклии да пишат в него :)

Да, наистина звучи добре - може да се споделят разни маршрути идеи и т.н.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.