Прескочи до съдържание

Лутън Парк Уей


Препоръчани мнения

Здравейте, имам следната драма другата седмица заминавам да служа на кралицата :) и летя до лутън , а от лутън парк уей трябва да си взема влака за Нотингам и понеже тая клета гарица никога не съм я посещавал въпроса ми е следния: ще мога ли бързо да се ориентирам и голяма ли е( за ЖП гарата говоря ) защото ще имам 8 минути между автобуса и влака да си го намеря същия

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако, например, гара Клисура ти се струва трудна за ориентация на Luton Airport Parkway Station е значително по-лесно за ориентиране... ;)

Редактирано от Duke
Връзка към мнение
преди 40 минути , Alesis каза:

Здравейте, имам следната драма другата седмица заминавам да служа на кралицата...

В армията? :biggrin:

 

преди 41 минути , Alesis каза:

:)...и летя до лутън , а от лутън парк уей трябва да си взема влака за Нотингам и понеже тая клета гарица никога не съм я посещавал въпроса ми е следния: ще мога ли бързо да се ориентирам и голяма ли е( за ЖП гарата говоря ) защото ще имам 8 минути между автобуса и влака да си го намеря същия

Че е гарица, гарица е, но не е много клета като знам пътникопотока :) 

Много е малка, проблеми нямаш никакви, само да не объркаш пероните и да не хукнеш към Лондон - това ти е основния проблем относно гарата. 

Другият проблем е по-съществен, обаче - ако автобусът се помотае повечко, което е много реална ситуация. Ако не закъснее, нямаш грижи.

Аз мисля, че и по принцип нямаш грижи - влакове до Бирмингам много :)

Връзка към мнение

Alesis, моля те пиши, каква е ситуацията около автобусния трънсфер-шатъл от летището до гарата. За колко време пътува до гарата и спазват ли се разписанието на шатъла? Благодаря предварително!

Връзка към мнение
12 hours ago, rdd said:

Alesis, моля те пиши, каква е ситуацията около автобусния трънсфер-шатъл от летището до гарата. За колко време пътува до гарата и спазват ли се разписанието на шатъла? Благодаря предварително!

като стигна в Бостън ще споделя мнение!

13 hours ago, Гост said:

В армията? :biggrin:

 

Че е гарица, гарица е, но не е много клета като знам пътникопотока :) 

Много е малка, проблеми нямаш никакви, само да не объркаш пероните и да не хукнеш към Лондон - това ти е основния проблем относно гарата. 

Другият проблем е по-съществен, обаче - ако автобусът се помотае повечко, което е много реална ситуация. Ако не закъснее, нямаш грижи.

Аз мисля, че и по принцип нямаш грижи - влакове до Бирмингам много :)

не в армията а в HART  или hazard area responce team  друго яче казано като тука Линейкаджия ама за доста повече парички.... щото тука парамедик все още не могат да се разберат какво е :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
На 08/06/2017 в 21:55, Alesis каза:

не в армията а в HART  или hazard area responce team  друго яче казано като тука Линейкаджия ама за доста повече парички.... щото тука парамедик все още не могат да се разберат какво е :)

Прекрасна професия! Пожелавам ти успех! 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.