Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, обичам да пътувам, но нямам компания. Или не съвпадат периодите в които да сме заедно свободни или няма желаещи от моите приятели и познати за съшите дестинации, които ме влекат мен :) Живея в София. Почти на 50 г. съм . 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 39 минути , n_user каза:

Здравейте, обичам да пътувам, но нямам компания. Или не съвпадат периодите в които да сме заедно свободни или няма желаещи от моите приятели и познати за съшите дестинации, които ме влекат мен :) Живея в София. Почти на 50 г. съм . 

Пробвайте солово пътуване, прекрасно е:). По горните причини, тръгнах преди няколко години сама, и се оказа, че е страхотно:ok: Вече не чакам на никой отпуската, или да има пари, или да му се доходи там, където на мен ми се ходи. За секунди купувам билет, буквам нощувка и не ме интересува кой свободен, кой не е. Избираш точно това, което ти е по вкуса, следваш собствения си ритъм. Пробвайте, може да ви хареса. Първия път го приемете като предизвикателство към себе си:) След това е лесно! И изключително хубаво!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошъл!

Надявам се да осъществиш своите желания и някой ден да посетиш желаните от теб дестинации. С компания или без - те са там и те чакат да ги посетиш :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.