Прескочи до съдържание

Привет и от мен :)


Препоръчани мнения

От доста време следя аерохроники и бих казал, че е от любимите ми блогове. Надявам се форума бързо да го застигне като почитатели :). Обичам да пътувам, макар и напоследък да не ми се отдава толкова често, колкото ми се иска. За сметка на това пък наваксвам с четене пътеписи, което макар и да не е същото, пак е нещо ;). Обикалял съм из Белгия, Германия, Естония и САЩ. Гърция и Сърбия също не съм ги пропуснал, но от близките държави ми се ходи скоро до Черна Гора и Хърватска. Надявам се тази година да остане време да ги посетя :)

Връзка към мнение

Хайде добре дошъл. Хърватска и Черна Гора и на мен са ми в краткия списък, който всъщност е доста дълъг :) Дали да не добавя едно поленце освен за посетени държави за мечтани държави...

Връзка към мнение

Черна гора и Албания са две задължителни дестинации за всеки наситил се от туристически забележителности пътешественик...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В зависимост от свободното време сигурно и Албания ще включа към роудтрипа. За сега събирам инфомация за интересни места за посещение, а като се отвори възможност за пътуване, ще видим как ще се получи програмата :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.