Прескочи до съдържание

Kaк да стигнем до Малага :)


Препоръчани мнения

Трябва ми малко помощ от по-опитните.

Оказва се (или поне от моя гледна точка), че малага хич не е лесно да стигнеш евтино....като до милано или барселона да кажем.

Правя какви ли не галимации но не мога да сваля под 300 евро за 3ма което е супер много...

Пробвам с полети софия - брюксел и после малага, пробвах и през милано обаче удрям на камък.

Оня ден с евтините билети които пуснаха уиз се опитах да взема 3 до барса за 17лв обаче беше забил сайта им до откат...

Та ако може по-опитните да дадат съвет от къде да заобиколя малко.... Едно пътуване през милано би било чудесно...

Става дума за периода от след 20ти септ до към началото на декември за около 10-15 дни

Редактирано от Grishkata
Връзка към мнение
10 minutes ago, Grishkata said:

Трябва ми малко помощ от по-опитните.

Оказва се (или поне от моя гледна точка), че малага хич не е лесно да стигнеш евтино....като до милано или барселона да кажем.

Правя какви ли не галимации но не мога да сваля под 300 евро за 3ма което е супер много...

Пробвам с полети софия - брюксел и после малага, пробвах и през милано обаче удрям на камък.

Оня ден с евтините билети които пуснаха уиз се опитах да взема 3 до барса за 17лв обаче беше забил сайта им до откат...

Та ако може по-опитните да дадат съвет от къде да заобиколя малко.... Едно пътуване през милано би било чудесно...

Става дума за периода от след 20ти септ до към началото на декември за около 10-15 дни


  • Маршрут
  • Фиксирани летища? Да
  • Тип полет Двупосочен
  • Примерни дати и престой
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Не
  • Брой куфари 0
  • Най-добра оферта
  • Платежни инструменти
  • Брой пътуващи

Аз съм летял до Малага от Букурещ с Блу еър .

Връзка към мнение
преди 22 минути , Grishkata каза:

Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Не

Писал си това, а цитираш лоу-кост полети, които са на отделни билети. Последно ?

 

Тук има много опции под 300 евро:

http://azair.me/2tpSen1

Връзка към мнение

macf1an това дори не съм го видял.....нищо от тези неща не съм попълвал...дадох едит ама не виждам къде е....всичко е допустимо....обичаме да се разхождаме, само да няма някакви космически чакания по 10 часа

Връзка към мнение

Поленцата под полето е редно да се игнорират за момента, те ще излизат по този начин на всички, извинявам се за объркването, но трябва да ги оставя ден-два така за да може разработчика да си оправи бакиите. 

 

Grishkata, прегледай търсенето на macf1an, Малага като цяло не е трудните за комбиниране дестинации от България. 

Връзка към мнение

да знам за това се нервирам че не намира.

поогледах ги, супер полезно ще ми е....горе долу се сглобява за около 240-250 евро....но мисля че ако ги гледам по-сериозно и по-често ще изпадне нещо доста по-ниско....

между другото бях попаднал на този сайт преди много време и се чудех как се казваше, благодаря пак

ако някой се сеща за друга оферта ще се радвам да я сподели

Връзка към мнение
15 hours ago, Grishkata said:

Трябва ми малко помощ от по-опитните.

Оказва се (или поне от моя гледна точка), че малага хич не е лесно да стигнеш евтино....като до милано или барселона да кажем.

Правя какви ли не галимации но не мога да сваля под 300 евро за 3ма което е супер много...

Пробвам с полети софия - брюксел и после малага, пробвах и през милано обаче удрям на камък.

Оня ден с евтините билети които пуснаха уиз се опитах да взема 3 до барса за 17лв обаче беше забил сайта им до откат...

Та ако може по-опитните да дадат съвет от къде да заобиколя малко.... Едно пътуване през милано би било чудесно...

Става дума за периода от след 20ти септ до към началото на декември за около 10-15 дни


  • Маршрут
  • Фиксирани летища? Да
  • Тип полет Двупосочен
  • Примерни дати и престой
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Не
  • Брой куфари 0
  • Най-добра оферта
  • Платежни инструменти
  • Брой пътуващи

В началото на май двама възрастни и дете на 6 години ползвахме следното трасе с Easyjet: София - Гетуик, Гетуик - Малага и обратно. Престоите в Лондон бяха около 3 часа и малко. Цена: малко под 700 лв.

Връзка към мнение

До Малага летях от Дортмунд. Соф-Дортмунд - Уиз, Дортмунд - Малага - Райън. Полетите бяха удобни на отиване. Връщането беше през Италия. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За Малага летяхме на отиване през Милано. На връщане през Лондон. Цената беше под 100 евро с багажа.   easyJet Ryanair

Редактирано от Kris
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм пътувала с България еър и беше доста скъпо, но тогава все още  нямаше до там полети с нискотарифни. Предимството за тях е голям безплатен багаж.

Андалусия в прекрасна. Когато отидеш не пропускай освен "задължителните" градчета и Михас.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.