Прескочи до съдържание

Ходи ми се във Виена...


Еmilia

Препоръчани мнения

Ама много ми се ходи. Но като гледам цените и ми става лошо. Автобусен билет: 220 лева на човек, двупосочен. Самолетен - Бг еър имат някаква промоция за 105 евро, то излиза същото. С колата - не знам как ще се разберем със сръбските митничари, а и таксите по пътищата били по около 40 евро на посока. Е, колата не яде много нафта, ама пак става крупна сума. Ама и паркиране във Виена, не мога да го измисля. Идеи приемам всякакви :) Въпреки, че вече нямам никаква отпуска до края на годината.

Връзка към мнение

Промоцията на БГ Еър е идеална. По-евтино едва ли ще може да намериш. Евентуално с Аустриън, но не повече от 5-10 евро надолу в цената.  

 

Иначе не знам какви са тези легенди за сръбските митничари. Българските са много по-големи педали! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Еми, използвай картите на Бгер и ще ти се намали  цената. :)

 

В смисъл като карти? ФФ номера ли?

 

Иначе не знам какви са тези легенди за сръбските митничари. Българските са много по-големи педали! 

Така ми казаха, може и да не е вярно, ама :)

Връзка към мнение

 Евентуално с Аустриън, но не повече от 5-10 евро надолу в цената.  

Само небрежно да вметна - цените на австрийците отдавна не са "надолу" по дестинацията. ;)

А доста нагоре

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.