Прескочи до съдържание

Историята в ФлайРадар


Радослав

Препоръчани мнения

Вчера, докато си зяпах безцелно през прозореца на самолета, някъде под мен друг самолет се стрелна и изчезна за няма и 3 сек от полезрението ми. Стана ми интересно да проверя височината на нашият полет, както и височината на полета с който се разминахме. За моят полет нямам проблем да го проследя, ама по какъв начин и има ли такъв да се провери в конкретен час и район какви самолети са се намирали.

Връзка към мнение
преди 3 часа, Радослав каза:

 За моят полет нямам проблем да го проследя, ама по какъв начин и има ли такъв да се провери в конкретен час и район какви самолети са се намирали.


Натискаш отстрани на бутона с часовника, задаваш конкретните дата и час, даваш playback, после си зуумваш до мястото, което те интересува. 


FR-2.thumb.jpg.d91171e6050d12e3b4fc9650d821a218.jpg

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Иначе ми се струва, че минималното разстояние между два самолета  беше нещо като 3 мили хоризантално, или 1000 фута вертикално. 

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Благодаря Фичо, нямаше да се сетя за бутончето.

 

преди 29 минути , П.Кръстев каза:

И пусни резултата, че и на мен ми стана интересно какво е било разстоянието, на което е минал :)

Моят полет FR8709 / RYR722R   27.06   12.01 UTC, югоизточно от Флоренция. Другият полет явно е BRU886. Височини на полета 37 000ft и 36 000ft. Тоест 1000 фута разлика.

 

редакция: Фичо, пак уцели

 

New Bitmap Image.jpg

Редактирано от Радослав
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.