Прескочи до съдържание

Молба за помощ - не знам къде да отида


Препоръчани мнения

Иска ми се тая есен да отида на екскурзия, обаче не мога да реша къде. Ще ми се дестинацията да отговаря на следните изисквания:

 

- да е с тропически климат, растения и животни;
- дотам да се стига евтино;
- да няма много-много туристи освен нас;
- да е леко опасно;
- в никакъв случай да не е много опасно;
- цените там да са тънки;
- на пиенето на бира да се гледа с добро око;

- да не е някакъв панаир за туристи;
- да има интересни природни и културни забележителности;

- да не съм ходил там;

 

Зная, че по този начин звучи леко малоумно но, но все пак... какво бихте ми препоръчали?

 

Предварително благодаря!

 

Поздрави!

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оф, гледам, че при вас има такъв списък, обаче още не съм разучил как се прави. Все тая де, може да игнорирате това изискване. Аз директно копирах въпросите от един друг форум, където моля за същото. Там не ми свършиха работа.

Връзка към мнение

Филипините звучи вълнуващо. Нямаше ли там обаче някакви брожения напоследък? Нещо диктатор, стрелби? С бирата наред ли е всичко?

Връзка към мнение
преди 26 минути , Бале каза:

Филипините звучи вълнуващо. Нямаше ли там обаче някакви брожения напоследък? Нещо диктатор, стрелби? С бирата наред ли е всичко?

Бирата е евтина и се пие повсеместно. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Филипините наистина отговарят на изискванията:) Няма стрелби, има го момента на 'малко опасно', за бирата нямаш грижи, има острови с много туристи като Борокай, но има страшно много без туристи.

П.С.

Ти ли си Бале, който беше писал за Тайланд и Бали преди години пътепис?

 

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мерси! Значи започвам да ровичкам за Филипините. :)

1 minute ago, Oshko said:

 

Ти ли си Бале, който беше писал за Тайланд и Бали преди години пътепис?

 

Аз. Ама то беше преди повече от 10 години. :)

Връзка към мнение
преди 3 минути , Бале каза:

Мерси! Значи започвам да ровичкам за Филипините. :)

Аз. Ама то беше преди повече от 10 години. :)

Евала! Ти си ми един от вдъхновителите за пътешествия, заедно с Домосед, Юри Ворошанов и някои други.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Бале каза:

Оф, гледам, че при вас има такъв списък, обаче още не съм разучил как се прави. Все тая де, може да игнорирате това изискване. Аз директно копирах въпросите от един друг форум, където моля за същото. Там не ми свършиха работа.

Цъкваш на името си горе вдясно, от там Профил -> Редакция на профила и се отваря един дълъг списък да си попълваш с кеф :)

 

Ама изискванията са чук, замислям се дали островчетата около Бали биха свършили работа, например Labuan Bajo. Ако търсиш шашаво и странно място, погледни Сиера Леоне. Наскоро се зачетох, понеже забелязах, че никой тук не я е посетил, а се оказа интересна държава и май има повечето неща, които търсиш, даже си мислех да пускам тема по някое време. Но пък там цените няма да са тънки...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.