Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 11.07.2017 г. в 22:58, Роца каза:

Аз само да предложа алтернатива - не на самата кула, а в подножието й - на Марсовите полета.

Един пикник на тревата, чаша вино, по залез слънце на кръгъл час кулата грейва в бляскащи светлини и това е моментът :)

(стига да е хубаво времето, де ;) )

 

За мен това е по-добрата алтернатива. Много по-спокойно, без блъсканицата и опашките по кулата.

Връзка към мнение

А аз съм твърдо за кулата!

Щом е първо посещение, първо излизане и т.н., то тя ще е в пъти по-впечатлена от предложение на самата Айфелова кула!

Колкото и да е клиширано това, то ние жените в такъв момент ще плачем от щастие.

На върха на Айфеловата има бар, от който можете да си купите по чаша шампанско, с което да вдигнете наздравица по случая.

Не знам каква е цената сега, че при последното ходене не обърнах внимание - преди години беше 10 евро, 12 евро ... за чашка, а сега вероятно е повече.

 

Относно - дневно или нощно посещение - това няма как ние да те посъветваме.

Погледни снимки и прецени.

Все ще има как да уплътниш романтично деня и в двата случая.

Ако решиш да го направиш през деня, то вечерта можете да отидете на едно от другите места(Монпарнас или Триумфалната арка), откъдето да видите осветената Айфелова кула.

 

Все пак ще дам и моето лично мнение - направи го през деня, за да може остатъка от деня да бъде една сбъдната щастлива приказка!

Мисля, че и за теб ще е по-удобно и ще спре напрежението ти, ако поднесеш пръстена по-рано през деня, а не чакаш този късен час.

 

За загрявка ще ти покажа последния годежен пръстен, който лично аз снимах на Айфеловата кула:

 

 IMG_1430.JPG

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте отново съформници! Бързам да споделя с вас моите впечетления от Париж, както и какво се случи с предложението! :)

Градът ми хареса много, обикаляхме предимно от триумфалната арка, през някаквъв бит пазар до Айфеловата кула, от там обиколка по реката чак до Лувъра и от Лувъра през градините, по Шанс Елизе и обратно към Айфеловата кула (да я наблюдаваме нощно време).

15:00 часа бяхме вече на върха, гледката беше спираща дъха, веднага забравяш досадното изкачване и големите опашки до там. (С предварително закупен онлайн билет много по бързо и лесно се качваш!) с онлайн билети имаше не повече от 20-30 човека, докато с такива, закупени на място имаше към 500 човека минимум чакащи да се качат от другия вход. Намерих едно подходящо местенце с нещо като пейка горе на въра на кулата, там седнахме и тихичко, без да разбират мн хора и предложих. Хвана ме доста голям срам, но беше много романтично. Прикачвам и снимки да разгледате: Снимки от Париж . Видях, че има и участие за снимки за календар, ще кача някоя друга снимка и там :)) 

 

 И веднага идва следващият ми въпрос. Ще го задам и в правилната тема, ако е необходимо, но най наред тук. Другата година планираме сватба и медена СЕДМИЦА в Дубай. Сега на сайта Flydubai гледам, че имат до 50% намаление на полетите от София до Дубай и обратно, което важи за резервации направени до 26 септември 2017-та включително. Линк към сайта Flydubai с офертата за намаление , обаче проблемът е, че все още нямаме извадени задгранични паспорти. А видях, че за да резервирам билет, иска да въведа номер на паспорт ... възможно ли е да въведа примерно в това поле номер на лична карта и вече като дойде времето за онлайн чекиране (до тогава ще имаме извадени задгранични паспорти) тогава да въведа истинския номер на паспорта?

И да попитам относно тези намаления от Flydubai дали често пускат подобни намаления? .. Наистина ли е 50% намалението в момента (някой който е пътувал или е следял цените досега може да каже) и заслужава ли си сега да бързам и да резервирам и полети (а отделно и хотел ) за нещо, което мисля да е Септември 2018-та ?  Като сравних цените с WizzAir,  Flydubai в момента излиза с  100лв някъде по евтино.  

Най важното е, дали може да се резервират и закупят билетите от Flydubai, каогато все още нямам изваден задграничен паспорт?

20170916_121152.jpg

20170916_161118.jpg

20170916_153045.jpg

20170916_153829.jpg

20170916_233125.jpg

20170916_203806.jpg

  • Харесвам 7
  • Браво 9
Връзка към мнение

Браво. :)
Много късмет и щастие! 

P.S. Не разбирам много от бижута, но пръстенът изглежда много хубав!

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

преди 5 минути , Фил каза:

Браво. :)
Много късмет и щастие! 

P.S. Не разбирам много от бижута, но пръстенът изглежда много хубав!

Благодаря! Приятелката ми (вече годеница) каза, че пръстена дори приличал малко на Айфеловата кула, за което не се бях замислял :)

Връзка към мнение

Някъде по темите имаше същото питане за паспортите при ФлайФубай - не мога да го намеря сега обаче. Не е от задължителните неща за попълване. Ще ви трябва чак при чекиране. Цената от 125-135 евро за двупосочен до Дубай наистина е на 50% от регулярната им цена. По мои наблюдения промоция имат към септември /сега/ и февруари/март,  с едни от по-сериозните отстъпки.

 

Едит: Честито и много щастие.

Редактирано от Радослав
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ей, тъкмо днес се сетих зе теб и се чудех как е минало :)

Честито и много щастие!

 

За Дубай, по-добре питай в другата тема.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честото! 

Радвам се, че не се отказа от идеята! 

Наистина ще го помните цял живот, а при всяко показване/споменаване на Айфеловата кула, ще ви носи прекрасни спомени! 

 

Относно Дубай, имаш още доста време да помислиш дали да е точно там.

Можеш да пуснеш тема с приблизителен бюджет и е силно вероятно да погледнеш и в друга посока. :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 19 часа, Milan195 каза:

 

Намерих едно подходящо местенце с нещо като пейка горе на въра на кулата, там седнахме и тихичко, без да разбират мн хора и предложих. Хвана ме доста голям срам, но беше много романтично. 

 Другата година планираме сватба и медена СЕДМИЦА в Дубай. 

20170916_121152.jpg

20170916_161118.jpg

20170916_153045.jpg

20170916_153829.jpg

20170916_233125.jpg

20170916_203806.jpg

Приятелю, как ще те е срам?!

Та ти си сътворил историята на своето семейство! Това е повод за гордост!

Бъдете много щастливи!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.